تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در نمایندگی لنوو است که توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان می پذیرد. کارشناسان این مرکز، پس از دریافت دستگاه، مراحل عیب یابی و تشخیص اشکال پیش آمده در لپ تاپ را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می دهند و در صورت محرز گشتن اشکال در مادربرد، عملیات مورد نیاز جهت تعمیر آن را آغاز می نمایند. همانگونه که می دانید مادربرد، بورد اصلی لپ تاپ است که سایر قطعات این دستگاه نظیر سی پی یو، کارت گرافیک، کارت صدا، کارت شبکه و رم بر روی آن نصب می شوند.

اهمیت ویژه مادربرد از آن روست که این بخش از دستگاه، وظیفه برقراری ارتباط میان غالب قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد. اهمیتی که این قطعه در ارتقاء سطح کیفی دستگاه و عملکرد لپ تاپ دارد سبب گشته تا هر گونه دستکاری و تعمیرات نابجا  عملکرد سایر بخش ها را مختل کرده و دچار اشکال سازد. از همین رو پیشنهاد ما آن است که با بروز اختلال در این قطعه، صرفاً به نمایندگی های مجاز تعمیرات لپ تاپ مراجعه نموده و از تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو خویش در مراکز غیرمجاز فعال سطح شهر خودداری نمایید.

تعویض و تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

در صورت بروز نقص و خرابی در مادربرد لپ تاپ لنوو دو راهکار پیش روی ما وجود دارد که هردوی آن‌ها در نمایندگی سخت افزار ایر ان ارائه می‌گردد: ۱- تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو ۲- تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

 • تعویض مادربرد لنوو

تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو زمانی ضروری به نظر می‌رسد که امکان بازسازی و تعمیر مادربرد لنوو به طور کلی از میان رفته باشد. در صورت تشخیص کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو، مبنی بر عدم امکان تعمیر و بازیابی مادربرد لنوو، شما می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو نسبت به خرید و تهیه‌ی مادربرد اقدام نمایید.

در زمان تهیه‌ی مادربرد لپ تاپ لنوو در صورتی که قابلیت‌ها و پتانسیل‌های آن برای ارتقاء در آینده در نظر گرفته شود، -قابلیت‌هایی نظیر پورت‌ها، کارت‌ها و نیز کنترل‌های RAID- این امکان برای ما فراهم می‌گردد تا بدون نیاز به نصب امکانات جانبیِ دیگر عملکرد سیستم را ارتقاء بخشیم.

در نمایندگی لنوو، آرشیوی جامع از مدل های گوناگون مادربرد لنوو فراهم شده است تا مشتریان گرامی بی‌هیچ ‌دغدغه و اتلاف وقت نسبت به خرید مدل مورد نیاز خود اقدام نمایند. در این بخش شما می‌توانید تنها با در اختیار داشتن نام و مدل مادربرد لنوو، این قطعه را با اطمینان از اصل و اورجینال بودن آن خریداری کنید.

همچنین در راستای آسودگی هرچه بیشتر و صرفه‌جویی در زمان، این امکان فراهم شده است تا  پس از انجام هماهنگی‌های موردنیاز با صاحبان دستگاه، تمامی اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو توسط کارشناسان حاضر در مرکز انجام گیرد؛ با این شیوه دیگر نیازی به جستجو و خرید حضوریِ مادربرد توسط مشتریان گرامی نیست.

با بهره‌مندی از این سیستم، نیازی به خرید مادربرد توسط مشتریان گرامی نیست و تمامی اقدامات لازم جهت خرید مادربرد لپ تاپ لنوو توسط کارشناسان صورت می‌گیرد. این امکان از طریق همکاری مشترک میان نمایندگی فروش مادربرد و مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو فراهم گشته است.

تعمیر مادبرد لپ تاپ لنوو

 • تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

در صورت تشخیص کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ Lenovo مبنی بر امکان تعمیر و بازسازی مادربرد لپ تاپ لنوو و رفع اختلالات ایجاد شده در آن، این قطعه پس از انجام هماهنگی‌های موردنیاز به بخشِ تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ارسال می‌گردد.

در این مرکز آرشیوی جامع از تجهیزات و ابزارآلات تخصصی جهت تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو وجود دارد تا مادربرد معیوب به بهترین نحو ممکن به همان سطح کیفی نخستین و کارخانه‌ای آن ارتقاء یافته و تعمیر گردد. کارشناسان تعمیر در این مرکز با کمک تجهیزات پیشرفته و تخصصی ای که در اختیار دارند توانایی رفع و تعمیر اختلالات ایجاد شده در مادربرد لپ تاپ لنوو را دارا هستند.

خدمات واحد تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

 • تعمیر کارت‌های صدا در مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو
 • تعمیر کارت تی‌وی
 • رفع و تعمیر مشکل سوکت‌های سی‌پی‌یو
 • تعمیر و رفع مشکلات مربوط به کنترلرها
 • رفع و تعمیر مشکلات قطعات SMD (مقاومت، دیود، ترانزیستور، خازن و…)
 • ترمیم نواقص ایجاد شده به لنوویل قطعی مدار در مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو
 • تعویض پایه CPU در صورت شکستگی
 • تعویض و ترمیم اسلاتهای RAM و گرافیک
 • تعویض و ترمیم جک‌های مختلف مادربرد
 • انجام عملیات مربوط به پروگرام انواع بایوس‌های دوطرفه و چهارطرفه در مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

آموزش تعمیرات لپ تاپ لنوو

 • تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو (شامل تعویض چیپ جنوبی، شمالی و آپدیت بایوس)
 • سرویس سیستم شامل سرویس سیستم خنک‌کننده، تقویت و سرویس خازن‌ها و اورکلاکینگ مادربرد و …
 • عیب‌یابی و رفع اختلالات مربوط به هارد مکانیک و الکترونیک، سیلندر و برد و بد سکتورگیری
 • بازیابی اطلاعات هارد دیسک
 • عیب‌یابی، تعمیر و رفع اختلالات مودم در مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو
 • عیب‌یابی و تعمیر کارت گرافیک
 • تعمیر DVD ROM – CD RW – صنعتی CD ROM – DVD RW
 • رفع مشکل قفل بایوس انواع هارد و مادربرد
 • رفع مشکلات مربوط به منبع تغذیه سوئچینگ

نمایندگی لنوو و واحدهای تعمیرات لنوو

نمایندگی لنوو در راستای ارائه برترین خدمات فروش و تعمیرات لنوو –از جمله تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو-، کادری مجرب از زبده‌ترین مهندسان کشور را به همکاری فرا خوانده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما هموطنان گرامی ارائه نماید. نمایندگی لنوو یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه‌ی مرتبط با تولیدات کمپانی لنوو فعالیت دارد؛ حوزه‌یِ نخستِ این فعالیت، فروش و عرضه‌ی محصولات لنوو و دیگری ارائه‌ی سرویس‌ها و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت می‌باشد.

سال هاست که نام محصولات لنوو با نمایندگی lenovo گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی رسمی لنوو بوده است. کاربران گرامی در صورت نیاز می توانند از سیستم سرویس در محل لنوو جهت دریافت خدمات مورد نیاز استفاده نمایند.