جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر باتری لپ تاپ لنوو

باتری لپ تاپ لنوو و یا سایر برندهای موجود در بازار بخش سخت افزاری مهمی در این دستگاه است که آن را به سیستمی قابل حمل تبدیل می کند. این بخش از لپ تاپ با اجرای وظیفه ی تامین انرژی امکان فعالیت سیستم بدون نیاز به برق را فراهم می سازد. بنابراین هر گونه اختلال در باتری کارایی صحیح لپ تاپ را تحت تاثیر قرار می دهد.

 البته باتری هر لپ تاپی دارای عمر مفید تعیین شده ای است که با استفاده ی چندین ساله از سیستم مصرف شده و به اتمام می رسد. این موضوع امری طبیعی است که در آخر گریبانگیر هر لپ تاپی می شود. در این مقاله شما را با علائم خرابی باتری لپ تاپ لنوو و جوانب مختلف تعمیراتی آن آشنا می نماییم. اگر از دارندگان یکی از لپ تاپ های این برند باکیفیت هستید با نمایندگی لپ تاپ لنوو همراه باشید.

باتری لپ تاپ لنوو

دلیل اصلی خرابی باتری لپ تاپ لنوو

دلیل اصلی خرابی باتری لپ تاپ لنوو پیش از به پایان رسیدن عمر مدت دار و مصرفی آن نوسانات ناهنجار برق اتصالی به دستگاه می باشد. ولتاژهای غیر استانداردی که در همان آغاز اتصال کابل آداپتور وارد دستگاه می شوند می توانند به سرعت باتری را ضعیف کنند.  برای جلوگیری از این اتفاق توصیه می نماییم همواره ابتدا دو شاخه ی کابل شارژر را به برق بزنید و سپس فیش آداپتور را به لپ تاپ متصل کنید. با این کار از احتمال خرابی باتری در اثر نوسانات جریان برقی که  به طور ناگهانی وارد کابل می ‌گردند، کاسته می شود.

چه زمانی نسبت به تعمیر باتری لپ تاپ lenovo اقدام کنیم ؟

آن چه که در تشخیص زمان دقیق نیاز به تعمیر باتری لپ تاپ Lenovo اهمیت دارد، توجه به نشانه های خرابی این بخش از دستگاه است. اصلی ترین نشانه، هشدارها و ارورهای ویندوز نصب شده بر روی سیستم می باشد. ویندوز قابلیتی را ارائه می کند که کاربر را از میزان ظرفیت باتری دستگاه آگاه می سازد. البته اطلاع از زمان خرابی باتری لپ تاپ چندان کار دشواری نیست. هنگامی که طول عمر باتری لپ تاپ به انتهای خود نزدیک می شود، کاربر به سادگی متوجه خواهد بود که قدرت باتری دیگر مانند گذشته نیست. خاموشی ناگهانی لپ تاپ و یا سرعت شارژ مجدد بسیار کند نیز از دیگر عوامل خرابی باتری لپ تاپ لنوو هستند.

تعمیر باتری لپ تاپ لنوو

به طور کلی تعمیر باتری لپ تاپ لنوو امری فوق تخصصی است که باید در فضایی مجهز انجام شود. این موضوع بر حسب نیاز شامل موارد مختلفی چون نصب نرم افزار بهینه ساز مصرف انرژی، عیب یابی مدار شارژر، کالیبره کردن باتری لپ تاپ، فرآیند شوک دادن و تعویض سلول باتری است. خطا در هر یک از این مراحل تعمیراتی نه تنها موجب افزایش شدت خرابی در باتری لپ تاپ lenovo می شود، بلکه می تواند باعث سرایت اختلال از باتری به سایر اجزای لپ تاپ گردد. نمایندگی رسمی لنوو تمامی اقدامات مرتبط با تعمیر باتری را در سطح کیفی بالایی تحت نظر کارشناسان مجرب انجام می دهد. لازم به ذکر است که این دپارتمان با ارائه ی گارانتی ها و ضمانت نامه های معتبر کتبی نحوه ی بازیابی تمامی اجزای لپ تاپ های لنوو را تضمین می کند.

تعمیر باتری لپ تاپ لنوو

تعویض باتری لپ تاپ لنوو

گاهی احتمال دارد میزان خرابی باتری لپ تاپ لنوو در حدی شدت داشته باشد که تعمیرکار عمر باتری را تمام شده اعلام کند. در چنین شرایطی جهت بازیابی کارایی اصلی لپ تاپ راهی جز تعویض باتری پیش رو نیست. فراموش نکنید که برای تعویض باتری لپ تاپ لنوو به هیچ عنوان نباید از باتری های تقلبی استفاده کرد. از این رو یافتن مرکز تعمیراتی معتبر حائز اهمیت است. باتری های تقلبی کیفیت لازم برای کار در  لپ تاپ را نداشته و ممکن است باعث بروز مشکلات جدی و اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی در دستگاه شوند. نمایندگی مجاز لنوو مناسب ترین گزینه ی انتخابی برای تعویض باتری لپ تاپ های این برند است. این فرآیند در نمایندگی رسمی لنوو تحت نظر کارشناسان مجرب شکل گرفته و با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می شود تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه مورد نظر نگردد.

تعویض باتری لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو با حضور کارشناسان مجرب حوزه ی نرم افزار و سخت افزار به بازیابی کارکرد انواع لپ تاپ های کمپانی لنوو می پردازد. عیب یابی تخصصی و انجام اقدامات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن از ویژگی های بارز این مجموعه است. خاطرنشان می نماییم که خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو دارای محدوده و حد و مرز خاصی نبوده و تمامی لپ تاپ های قدیم و جدید لنوو را در بر می گیرد.  اگر به تازگی شاهد اختلالی در لپ تاپ لنووی مورد استفاده ی خود هستید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.