جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه، مزایا و معایب آن داشته باشیم. لپ تاپ لنوو Ideapad 330، همانگونه که می‌دانید یکی از لپ تاپ های پرفروش و پرطرفدار لنوو است که برای کاربری عمومی و انجام امور روزمره مناسب‌ است. با‌وجود قیمت اقتصادی، سخت‌افزار به‌کاررفته در‌ IdeaPad 330‌ نمونه‌ی خوبی است که البته تنها برای انجام امور روزمره و اجرای برنامه‌های سبک می‌توان روی آن‌ حساب باز کرد.

پردازنده‌ی مرکزی‌ celeron N5000 اینتل، 4 گیگابایت رم از نوع DDR4 و یک ترابایت حافظه‌ی داخلی به همراه 2 گیگابایت کارت گرافیک مجزا شرکت AMD R5 M530 ازجمله قطعات سخت‌افزاری این لپ‌تاپ لنوو هستند. اگر از کاربران این دستگاه هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در برخی از بخش‌های آن شده‌اید، می‌توانید جهت دریافت سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330 به مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید.

تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330 با حضور در مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است. کاربران این دستگاه می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش به این مرکز مراجعه کرده و شاهد بهبود همه جانبه‌ی دستگاه خویش باشند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر لپ تاپ حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به مراجعان ارائه نمایند. جهت آسودگی خیال هموطنان گرامی، کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ، مشمول گارانتی و ضمانت شده است. در بخش‌های زیر به برخی از سرویس‌های مرتبط با تعمیر لپ تاپ لنوو 330 اشاره خواهیم کرد.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو Ideapad 330

در صورتی که مشکل کار نکردن تاچ پد لپ تاپ با راهکارهای نرم افزاری رفع نشود احتمالاً اشکال پیش آمده ناشی از وجود برخی عیوب سخت افزاری در تاچ پد لپ تاپ لنوو Ideapad 330 است. توصیه می‌شود جهت رفع عیوب سخت افزاری دستگاه به یکی از مراکز استاندارد و مجاز مراجعه نمایید. چرا که اشکالات پیش آمده در تاچ پد لپ تاپ به هر دلیل که باشد، تعمیر درست و اصولی آنها، صرفاً با مراجعه به یکی از مراکز تخصصی و مجاز در حوزه تعمیرات لپ تاپ محقق می گردد.

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو و متخصص در حوزه تعمیرات لپ تاپ است که با حضور در آن می توان تخصصی ترین سرویس های بهسازی، سرویس و تعمیر تاچ پد لپ تاپ و سایر قطعات مرتبط با این دستگاه را دریافت نمود. کلیه تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330 ارائه شده در این مرکز –جز در مواردی محدود نظیر بازیابی اطلاعات و …. -جهت آسودگی خیال و اطمینان کاربران، همراه با گارانتی انجام می‌پذیرد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو Ideapad 330

کیبورد موجود در لپ تاپ لنوو Ideapad 330 از نوع کیبورد جزیره‌ای است. این کیبوردها همانگونه که می‌دانید در انتهای خود کمی گرد هستند. کیبورد لپ تاپ لنوو Ideapad 330 برخوردار از کلیدهای قسمت ماشین حساب (مربوط به اعداد) نیز هست و این موضوع آن را برای انجام کارهای حساب‌داری و حساب‌رسی مناسب ساخته است. تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو در مرکز تعمیرات لنوو در دو پارت مجزای سخت افزاری و نرم افزاری انجام می پذیرد.

کارشناسان تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330، پس از عیب یابی صحیح دستگاه، اقدام به تعمیر و تعویض قطعات معیوب کیبورد می کنند و در صورت نیاز، قطعات از کار افتاده را با قطعات اورجینال و باکیفیت جایگزین نمایند.

تعویض آبخوردگی لپ تاپ لنوو Ideapad 330

در صورت آبخوردگی لپ تاپ، بی‌ فوت وقت و بلافاصله لپ تاپ خود را خاموش نمایید و برق و باطری آن را خارج کنید. پس از آن بدون وارد کردن هیچ‌گونه فشاری با یک پنبه (یا هر جذب‌کننده‌ی خوب دیگری)، آب اضافی روی کیبورد را جذب نمایید. (توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید از سشوار برای خشک کردن لپ تاپ استفاده کرد زیرا فشارِ هوای سشوار علاوه بر آسیب‌رسانی به دکمه‌های کیبورد سبب هدایت آب به دیگر نقاط لپ تاپ شده و سولفاتی شدن قطعات را موجب می‌شود).

پس از آن تا 24 ساعت لپ تاپ را بدون هیچ اقدام دیگری کنار بگذارید. پس از گذشت 24 ساعت لپ تاپ خود را روشن نمایید. (این کار در شرایطی توصیه می‌شود که آبخوردگی لپ تاپ و میزان رطوبت وارده کم باشد. در غیراینصورت می‌بایست هر چه سریع‌تر جهت سرویس تخصصی دستگاه به مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید). در صورتی که لپ تاپ شما روشن نشد آن را برای سرویس به یکی از مراکز مجاز تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330، نظیر مرکز سخت افزار ایران ببرید.

تعمیر مشکلات تصویر لپ تاپ لنوو Ideapad 330

به هم ریختگی تصویر، اخطار به کاربر و در نهایت آبی شدن دستگاه، اشکالی است که ممکن است برای برخی از کاربران لپ تاپ ها ایجاد گردد. بروز این اشکالات و نمایش چنین خطاهایی در دستگاه، ناشی از اشکالات گرافیکی آن است. پیش از اقدام به تعویض چیپست گرافیک بهتر است دستگاه معیوب توسط یکی از کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو Ideapad 330 مورد بررسی و آنالیز قرار گیرد تا راهکار نهایی جهت تعمیر توسط متخصصان این حوزه شناسایی و اعمال گردد. گاه نیز با روشن شدن لپ تاپ کاربر با خطوط عمودی آبی رنگ، همراه با بوق های ممتد مواجه می‌شود.

این اشکال عموماً با چند بار خاموش و روشن شدن دستگاه رفع می گردد و کاربر می تواند به کار با دستگاه ادامه دهد. بروز این اشکال غالباً به دلیل خرابی ها و اشکالاتی است که در دیوایس گرافیک ایجاد می گردد. در این زمان، توجه و دقت به ریپورتهای صوتی و آنالیز اشکالات گرافیکی دستگاه، بسیار راهگشا خواهد بود. خرابی تصویر لپ تاپ، علل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه اختلال و ایراد ایجاد شده در دستگاه‌ خویش را برطرف سازید و از مراجعه به مراکز دیگر بی نیاز گردید. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و گارانتی سرویس های ارائه شده، توانسته است رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی را جلب نماید. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در تهران به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، توانسته است در صدر بیست مجموعه برتر ارائه دهنده خدمات قرار گیرد.