جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی لنوو در شیراز

کاربران عزیز دستگاه های لنوو که ساکن در شهر شیراز هستند، می‌توانند تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های لنوو را از نمایندگی لنوو در تهران دریافت نمایند. از آنجا که نمایندگی لنوو در شیراز هنوز فعالیت رسمی خود را آغاز نکرده است، دریافت خدمات از نمایندگی لنوو در تهران می‌تواند ضامن کیفیت خدمات دریافتی باشد.

متأسفانه، نمایندگی لنوو در شیراز هنوز راه‌اندازی نشده است و تمامی مراکزی که تحت این عنوان –یعنی نمایندگی رسمی لنوو- مشغول به کار هستند، مراکز غیررسمی هستند. از همین رو به کاربران گرامی دستگاه‌های لنوو، -به ویژه کاربرانی که بر دریافت خدمات باکیفیت حساسیتی ویژه دارند- توصیه می‌شود خدمات مورد نیاز خود را از نمایندگی رسمی لنوو در تهران دریافت نمایند. در نمایندگی مجاز لنوو تیمی از خبره‌ترین کارشناسان دو حوزه تعمیر و فروش حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را همراه با گارانتی معتبر به متقاضیان ارائه نمایند.

نمایندگی لنوو در شیراز

درباره نمایندگی لنوو در شیراز

اگر از کاربران دستگاه‌های لنوو هستید بد نیست بدانید کلیه مراکزی که در حال فعالیت به عنوان نمایندگی لنوو در شیراز هستند، -اگر چه مراکزی مجاز هستند-، اما هیچ‌ یک از آنها نمایندگی رسمی لنوو نیستند. دلیل این امر نیز آن است که نمایندگی رسمی لنوو در شیراز هنوز فعالیت رسمی خود را آغاز نکرده است. از این رو کاربرانی که در پی تعمیر دستگاه لنوو خود هستند و یا قصد خرید یکی از دستگاه‌های لنوو را دارند، می‌توانند سرویس‌های مورد نیاز خود را از نمایندگی رسمی لنوو در تهران دریافت نمایند.

کاربران عزیز دستگاه‌های لنوو که ساکن در شهر شیراز هستند می‌توانند از طریق روند شرح داده شده در صفحه «نمایندگی لنوو شهرستان ها» دستگاه خود را به نمایندگی لنوو در تهران ارسال نمایند و بدین طریق خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. دستگاه‌های ارسال شده به این مرکز، مراحل تعمیر را طی کرده و همانگونه که در این صفحه شرح داده شده است به شهرستان‌ها ارسال خواهند شد. کاربران گرامی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند.

نحوه خدمات دهی نمایندگی لنوو در شیراز

نمایندگی لنوو در فارس، در حال حاضر به صورت غیر حضوری فعالیت می کند. یعنی کافی است کاربران دستگاه های این برند، وسیله مورد نظر خود را به نمایندگی مجاز لنوو در تهران ارسال کنند. در آنجا دستگاه توسط تیمی متشکل از مجرب ترین تعمیرکاران، بررسی شده و عیب یابی می گردد. سپس اقدامات ترمیمی لازم انجام شده و دستگاه پس از تست، به آدرس مشتری ارسال می گردد. اولویت همکاران ما در نمایندگی لنوو شیراز، ترمیم قطعات آسیب دیده دستگاه هاست. اما در صورت نیاز به تعویض قطعات، همکاران ما تنها از نمونه اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر لپ تاپ لنوو در شیراز

اگر ساکن استان فارس هستید و از یکی از لپ تاپ های برند لنوو استفاده می کنید، برای تعمیر این دستگاه باید آن را از طریق پست به شعبه تهران ارسال کنید. لپ تاپ شما در نمایندگی رسمی لنوو تهران توسط مهندسین IT بررسی شده و به دقت عیب یابی می گردد. پس از این که مشخص شد مشکل از کجا نشأت گرفته است، تعمیرات با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و دستگاه ها انجام می گردد. تعمیر و تعویض مادربرد، ترمیم ال سی دی آسیب دیده، تعمیر کارت گرافیک، تعمیرات هارد، بازیابی اطلاعات، تعمیر و تعویض قاب و لولا، ویروس کشی و … مهم ترین اقداماتی هستند که برای رفع ایرادهای عملکردی لپ تاپ شما انجام می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعمیر لپ تاپ لنوو در شیراز، با نمایندگی Lenovo شیراز تماس بگیرید.

تعمیرات تبلت لنوو در شیراز

تعمیرات تبلت لنوو در شیراز، توسط تعمیرکاران دوره دیده و مجرب انجام می شود تا تمامی ایرادهای دستگاه شناسایی و برطرف شوند. تکنسین های نمایندگی مجاز لنوو، مهارت کافی برای رفع کلیه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع تبلت را دارند و می توانند این دستگاه را به بهترین شکل، ترمیم کنند. برای برخورداری از خدمات تعمیر تبلت، با نمایندگی لنوو در شیراز تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا دستگاه را به تهران بفرستید. تیم تعمیرات تبلت لنوو این اطمینان را به شما می دهند که دستگاه مورد نظرتان به بهترین شکل ترمیم و مجددا به آدرسی که ارائه داده اید، ارسال شود.

نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها

اگر از کاربران دستگاه‌های لنوو هستید و به دلیل نبود نمایندگی رسمی لنوو در شهر خود، از دسترسی به خدمات تعمیر و فروش مرتبط با این دستگاه‌ مورداستفاده‌تان بی‌بهره مانده‌اید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را از نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها دریافت نمایید. کاربران شهرستانی محصولات لنوو می توانند از طریق تماس با این مجموعه، درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم دستگاه های خویش را ثبت نمایند.

پس از ثبت درخواست، کارشناسان این مرکز در اولین فرصت با صاحبان دستگاه معیوب تماس گرفته و روند دریافت خدمات را به اطلاع آنها می رسانند. نمایندگی لنوو در شیراز، زیر مجموعه‌ی نمایندگی لنوو در تهران است. این مجموعه در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام لنوو به کاربران ارائه دهد. اطلاعات بیشتر درارتباط با شیوه دریافت خدمات از این مجموعه در صفحه نمایندگی لنوو در شهرستان ها آورده شده است.

ارسال دستگاه به نمایندگی لنوو

در این بخش شیوه ارسال کالا به شعبه‌ی نمایندگی لنوو در شیراز شرح داده شده است. کاربران گرامی در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش می‌توانند را طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی لنوو تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

 • بسته بندی دستگاه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در دستگاه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی دستگاه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ی ارسالی
 • ارسال دستگاه به شعبه نمایندگی لنوو در شیراز
 • ارسال شماره رسید (شماره ی پیگیری) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها (نگهداری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجود آمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه‌ی تقریبی (مراحل تعمیر و هزینه آن باتوجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است)
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد شعبه نمایندگی لنوو در شیراز پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در راستای ارائه برترین خدمات فروش و تعمیرات لنوو، کادری مجرب از میان زبده‌ترین مهندسان این حوزه را به کار گرفته و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما هموطنان گرامی ارائه نماید. نمایندگی لنوو یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه مرتبط با تولیدات کمپانی لنوو فعالیت دارد؛

حوزه‌یِ نخستِ این فعالیت، فروش و عرضه محصولات لنوو و دیگری ارائه سرویس ها و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت می باشد به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر، این مرکز توانسته است در طول سالهای اخیر با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خویش را جلب نماید. سال هاست که نام محصولات لنوو با نمایندگی لنوو گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی لنوو بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.