جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

مشخصات لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s

مرکز خدمات لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش و تعمیر این لپ تاپ به متقاضیان است. پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی ارائه شده در واحد خدمات لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. طراحی لپ تاپ ThinkPad T430s لنوو به شکل ساده و کاربرپسندی صورت گرفته است. جنس بدنه این لپ تاپ از فیبرکربن است که علاوه‌بر افزایش دوام دستگاه، حس خوبی را نیز به کاربر منتقل می‌کند.

این مدل از لپ‌تاپ لنوو از نظر سخت‌افزاری نیز بسیار قدرتمند ظاهر شده و از پس اجرای نرم افزارهای اداری، ویرایش عکس و حتی امور ابتدایی ویرایش ویدئو نیز بر می‌آید. اگر چه صفحه‌نمایش لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s کیفیت تصویر نسبتا خوبی را از رو‌به‌رو ارائه می‌کند اما به‌دلیل زاویه دید محدود و تراکم پیکسل‌های بسیار پایین، چندان جالب به نظر نمی‌آید. نکته آخر در این بخش آنکه متقاضیان سرویس‌های فروش و تعمیر این مدل لپ تاپ می‌توانند به بخش خدمات لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

فروش لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s

متقاضیانی که قصد خرید لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s را دارند می‌توانند به واحد فروش  مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه و بررسی دستگاه، اقدام به خرید نمایند. تمامی لپ‌تاپ‌های ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ لنوو، از جمله  لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s برخوردار از تخصصی‌ترین خدمات پس از فروش هستند.

در نمایندگی لنوو کارشناسان فروش لپ‌تاپ ملزم به ارائه اطلاعات مورد نیاز به مشتریان محترم و آموزش در زمینه شیوه‌های کار و ارائه اطلاعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ خریداری شده می‌باشند. دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش لپ تاپ لنوو سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید.

تعمیرات لنوو ThinkPad T430s

کاربران این مدل لپ تاپ می توانند با مراجعه به واحد خدمات پس از فروش، تخصصی ترین سرویس ها و خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. تعمیرات لپ تاپ لنوو ThinkPad T430sدر این مرکز به دلیل حضور کارشناسان باتجربه و بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته، به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که می‌توان مدعی رفع اکثریت قریب به اتفاق اشکالات پیش آمده در این دستگاه ها بود. در این مرکز، تعمیرات تخصصی لپ تاپ لنوو در دو پارت مجزای نرم افزاری و سخت افزاری انجام می پذیرد. ارجاع دستگاه معیوب به هر یک از این پارتها، پس از عیب یابی صحیح دستگاه توسط کارشناسان لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s انجام می پذیرد.

برخی از سرویس‌های ارائه شده جهت تعمیر لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s عبارت است از: تعمیرات مادربرد لپ تاپ، رفع مشکلات مربوط به نرم‌افزارهاي لپ تاپ، بررسی همه جانبه صفحه نمایش لپ تاپ به منظور پیشگیری از سوختگي پيکسل یا ضعيف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات هاي‌ولتاژ و …، تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض و تعمیر قاب انواع لپ تاپ لنوو، خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED  انواع لپ تاپ، ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ (مکانیکی و الکترونیکی)…، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ لنوو ThinkPad T430s و …

گارانتی خدمات لنوو ThinkPad T430s

جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی تلاش شده تا کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ لنوو مشمول گارانتی و ضمانت باشد. مدت زمان گارانتی خدمات دراین مرکز بسته به تشخیص تعمیرکار است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد.

تعمیرات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ لنوو محدود و منحصر به اشکالی خاص نیست و تمامی ایرادات مرتبط با انواع لپ تاپ لنوو را شامل می گردد. بد نیست بدانید که در نمایندگی لپ تاپ لنوو و در روند تعمیرات لپ تاپ های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می شود و در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه مورد نیاز پس از هماهنگی های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد.