جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر برد موبایل لنوو در نمایندگی رسمی لنوو

سخت‌ترین بخش از تعمیرات گوشی لنوو که نمی‌توان آن را به هر کسی سپرد، تعمیر برد موبایل لنوو است. چراکه برد موبایل لنوو از مدارهای الکترونیکی متعددی تشکیل شده است به همین دلیل شخص تعمیرکار برای تعمیر آن باید با تمامی مدارهای الکترونیکی برد گوشی لنوو آشنا باشد. از این‌رو اکثر تعمیرکاران موبایل، ترجیح می‌دهند که به جای تعمیرات برد موبایل لنوو آن را تعویض کنند. البته تعویض برد لنوو نسبت به تعمیر آن هزینه بیشتری را روی دست کاربر می گذارد. به همین دلیل تکنسین‌های نمایندگی موبایل لنوو تمام سعی خود را می‌کنند که آن را تعمیر کرده و خرج اضافی روی دست کاربر نگذارند. با این وجود به شما پیشنهاد می‌کنیم که درصورت بروز هرگونه مشکلی برای برد موبایل لنوو عیب‌یابی و تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو بسپارید.

تعمیر برد موبایل لنوو

نشانه‌های خرابی برد موبایل لنوو چیست؟

بارزترین نشانه خرابی برد موبایل لنوو به ویژه زمانی که این دستگاه دچار مشکل سخت‌افزاری می‌شود، خاموش شدن ناگهانی گوشی لنوو است. البته علائم مختلف دیگری هم وجود دارند که نشان می‌دهند برد موبایل لنوو با مشکل روبه‌رو شده است و به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض نیاز دارد. در ادامه به چند مورد از این عوامل اشاره خواهیم کرد. منتهی نکته حائز اهمیتی که لازم است در این زمینه بدانید این است که هر کدام از عوامل و نشانه‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد به طور صد درصد نشان‌دهنده خرابی برد گوشی لنوو نیستند بلکه ممکن است به دلیل بروز برخی مشکلات نرم‌افزاری یا خرابی سایر قطعات گوشی لنوو به وجود بیایند. بنابراین هر یک از این موارد باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر موبایل لنوو مورد عیب‌یابی دقیق قرار بگیرند. نشانه‌های احتمالی خرابی برد موبایل لنوو به شرح زیر می‌باشند:

 • ریستارت شدن‌های ناگهانی و پیاپی
 • نمایش پیغام Encrypt Unsuccessful
 • هنگ کردن گوشی
 • خاموش شدن کامل گوشی بعد از ریست فکتوری
 • پاک نشدن اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری
 • نمایش پیغام Internal Storage Damaged
 • پاک نشدن تنظیمات دستگاه بعد از ریست فکتوری
 • گیر کردن گوشی بر روی لوگوی لنوو بعد از روشن شدن آن
 • عدم امکان ذخیره اطلاعات بر روی گوشی
 • پاک نشدن اطلاعات از روی گوشی
 • ویبره‌های متوالی هنگام بالا آمدن گوشی

چه عواملی موجب خرابی و تعمیر برد موبایل لنوو می‌شود؟

همانطور که اشاره کردیم برد گوشی لنوو از مدارهای الکترونیکی متعدد و همچنین آی سی‌های مختلفی تشکیل شده است. از این‌رو مهم‌ترین قطعه گوشی لنوو برد آن است که خرابی آن می‌تواند بر روی عملکرد و بازدهی کل گوشی تاثیر بگذارد. سه دلیل اصلی شامل: وارد شدن ضربه به گوشی، آبخوردگی و همچنین بروز نوسان برق در این دستگاه موجب خرابی برد گوشی می‌شود. البته مهم‌ترین و رایج‌ترین دلیلی که موجب خرابی و در نهایت تعمیر برد موبایل لنوو می‌شود، وارد شدن ضربه به این گوشی است. در واقع وارد شدن ضربه به گوشی قاتل برد آن است. آبخوردگی این دستگاه نیز موجب خرابی برد آن می‌شود بنابراین به شما اکیداً توصیه می‌کنیم که از وارد شدن رطوبت به گوشی لنوو جلوگیری کنید. در ضمن هنگام شارژ کردن این دستگاه از محافظ برق استفاده کنید تا نوسان برق موجب سوختن برد آن نشود.

هزینه تعمیر برد موبایل لنوو چقدر است؟

هزینه تعمیر برد موبایل لنوو متناسب با مدل آن و البته مشکلی که برای این دستگاه به وجود آمده است، برآورد می‌شود. بنابراین نمی‌توان قبل از عیب‌یابی دقیق برد گوشی لنوو، هزینه دقیق تعمیر آن را تخمین زد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر موبایل لنوو پس از عیب‌یابی دقیق برد لنوو، مشکل اصلی آن را پیدا کرده، هزینه تعمیر یا تعویض برد این دستگاه را برآورده کرده و به کاربر اطلاع می‌دهند. سپس درصورت تمایل کاربر، پروسه تعمیرات برد موبایل لنوو را آغاز می کنند و درصورتی که امکان تعمیر برد وجود نداشته باشد، آن را به صورت حرفه‌ای تعویض می‌کنند.

نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو

رفع مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی‌های لنوو به تخصص بالایی نیاز دارد از این‌رو نمی‌توان تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لنوو را به هر کسی سپرد. خوشبختانه نمایندگی رسمی موبایل لنوو به عنوان تنها نمایندگی رسمی تعمیر موبایل لنوو از کارشناسان و تکنسین‌های خبره‌ای برخوردار است که با عیب‌یابی دقیق گوشی لنوو، تمامی مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آن را با دقت و سرعت بالایی برطرف می‌کنند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که درصورت بروز هرگونه مشکلی برای گوشی لنوو به یکی از شعبه‌های متعدد نمایندگی رسمی موبایل لنوو مراجعه کنید تا از خدمات تعمیر موبایل لنوو بهره‌مند شوید.