اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ لنوو

اگر از لپ تاپ های لنوو استفاده می کنید و نیاز به دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو دارید، تکنسین های مجرب و حرفه ای نمایندگی Lenovo مرکز سخت افزار ایران در خدمت شما هستند. همکاران ما برای عیب یابی و تعمیر لپ تاپ، از دستگاه ها و برنامه های پیشرفته و بروز استفاده می کنند. دانش فنی، تجربه و استفاده از ابزار حرفه ای به آنها این توانایی را داده است که انواع مشکلات لپ تاپ را ریشه یابی کرده و برطرف نمایند.

پس از عیب یابی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، قطعات معیوب، ترمیم شده و یا تعویض می گردند. سپس اقدامات نرم افزاری مورد نیاز برای تعمیر لپ تاپ لنوو انجام شده و به این ترتیب، مشکلات دستگاه برطرف می شوند. در نهایت لپ تاپ تست شده و بدون ایراد، به مشتری تحویل داده می شود.

تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو، در خدمت دارندگان مدل های مختلف تولیدات این برند است تا تخصصی ترین خدمات تعمیراتی را به آنها ارائه دهد. انواع مدل های لپ تاپ و نوت بوک لنوو در این مرکز به شکل حرفه ای ترمیم و بهسازی می شوند.

استفاده از تجهیزات پیشرفته و نظارت مجرب ترین تکنسین ها بر مراحل عیب یابی و تعمیر، نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو را به یکی از بهترین تعمیرگاه های لپ تاپ تبدیل کرده است. کافی است با نمایندگی لنوو تماس بگیرید تا تیم پذیرش در محل به آدرس شما آمده و مراحل پذیرش، تعمیر و تحویل دستگاه را در اسرع وقت، انجام دهند.

ثبت درخواست تعمیر لپ تاپ لنوو در محل

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو علاوه‌بر اینکه سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران ارائه می‌‌دهد؛ تا کارشناس مربوطه به آدرس موردنظر کاربر اعزام شده و لپ تاپ معیوب شده را تحویل گرفته و پس از انتقال به واحد تعمیرات این مرکز و تعمیر تخصصی آن، لپ تاپ را درب منزل به کاربر تحویل دهد؛ سرویس تعمیر لپ تاپ لنوو در محل را نیز به کاربران ارائه می‌دهد. برای استفاده از این سرویس می‌توانید با نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو تماس بگیرید؛ تا کارشناسان این مرکز درخواست شما را مبنی بر استفاده از سرویس تعمیر لپ تاپ لنوو در محل ثبت کنند و تکنسین‌های متخصص را به آدرس موردنظر شما اعزام کنند.

تعمیر لپ تاپ لنوو در تهران

تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران، توسط شعب نمایندگی لنوو مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. شعبه های ستارخان، سعادت آباد، امیرآباد (اکسپرس) فرجام، پیروزی و ولیعصر، در خدمت شما هستند تا انواع لپ تاپ های لنوو را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان، ترمیم کنند.

در هر نقطه از تهران، غرب، شرق، شمال، جنوب یا مرکز، کافی است به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو تماس بگیرید تا همکاران ما اقدامات لازم را برای عیب یابی و ترمیم لپ تاپ شما انجام دهند.

تعمیر لپ تاپ لنوو در کرج

اگر ساکن کرج هستید، تیم تعمیر لپ تاپ لنوو در کرج برای ترمیم مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه کنار شما هستند. نمایندگی لنوو کرج، واقع در شاهین ویلا، به اقصی نقاط استان البرز شامل باغستان، هفت تیر، عظیمیه، رجایی شهر، مهرشهر، ماهدشت، محمدشهر، هشتگرد، اشتهارد، ملارد و … سرویس دهی می کند.

اگر لپ تاپ شما ایراد دارد یا آسیب دیده و نمی توانید مشکل را با اقداماتی همچون ریستارت و … برطرف کنید، لازم نیست به تهران مراجعه کنید؛ تعمیر لپ تاپ Lenovo در کرج به شکل تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای انجام می شود.

تعمیر لپ تاپ لنوو در شهرستان ها

برای تعمیر لپ تاپ لنوو در اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، مازندران و دیگر شهرستان ها، باید دستگاه را به نمایندگی Lenovo در تهران ارسال کنید. برای انجام هماهنگی لازم و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو تماس بگیرید.

تعمیرات لپ تاپ لنوو

هزینه تعمیرات لپ تاپ لنوو

برای این که بدانیم هزینه تعمیر لپ تاپ لنوو چقدر است، باید دستگاه و بخش های مختلف آن را با دقت عیب یابی کنیم. درواقع تکنسین ما در نمایندگی لنوو، اجزای لپ تاپ را بررسی می کند تا بداند که کدام بخش ها یا قطعات آسیب دیده اند. بر حسب نوع و شدت خرابی هریک از اجزا، تعیین می شود که آیا نیاز به تعویض قطعه معیوب است یا ترمیم آن کفایت می کند. نکته دیگر این که معمولا قیمت تعمیر لپ تاپ Lenovo و سایر برندها در مشکلات نرم افزاری زیاد نیست.

اما به ویژه اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، باید خود را برای پرداخت مبالغ قابل توجهی آماده کنید. همکاران ما پس از عیب یابی دقیق، هزینه تعمیر لپ تاپ لنوو را به صورت تقریبی برآورد و به شما اعلام می کند. اما قیمت اعلام شده قطعی نیست و ممکن است در پایان و با توجه به اقدامات انجام شده، کاهش یا افزایش پیدا کند.

مراحل تعمیر لپ تاپ Lenovo

پیش از این که به صورت حضوری برای تعمیر لپ تاپ لنوو مراجعه کنید، بهتر است با نمایندگی Lenovo تماس بگیرید. به این ترتیب مطمئن می شوید که خدمات مورد نظر به شما ارائه می شود و قطعات یدکی و … موجود هستند.

1-تماس با نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

2- عیب یابی لپ تاپ توسط تکنسین مجرب

3- اعلام هزینه تعمیرات لپ تاپ لنوو

4- تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ

5- تست و تحویل لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ Lenovo

خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ لنوو با حضور در این مرکز قابل دریافت است. در این مرکز، سرویس‌های مرتبط با تعمیر لپ تاپ لنوو در سه پارت مجزای عیب‌یابی، تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انجام می‌پذیرد. در پارت عیب‌یابی، لپ تاپ های تحویل داده شده به این مرکز مورد بررسی قرار گرفته و نوع اشکال پیش امده در آنها شناسایی می‌گردد.

پس از تشخیص نوع اشکال پیش آمده در لپ تاپ لنوو، دستگاه جهت دریافت تعمیرات، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری تحویل داده می‌شود. لپ تاپ تعمیر شده در پایان از نظر صحت عملکرد، توسط کارشناسان تست شده و درنهایت تحویل مشتری می‌گردد. در بخش زیر به چهار نمونه از خدمات قابل دریافت در مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو اشاره می‌گردد.

رفع مشکلات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو

گاهی برای تعمیر لپ تاپ لنوو باید کارت گرافیک آن را ترمیم کرد. یکی از مشکلاتی که معمولا ناشی از خرابی کارت گرافیک است، تصویر نداشتن صفحه نمایش است. در این شرایط سیستم روشن شده و به خوبی کار می کند، اما هیچ تصویری از نمایشگر پخش نمی شود. البته مشکلات دیگری مثل نمایش تصاویر به صورت به هم ریخته، شطرنجی شدن تصاویر در صفحه نمایش، به هم ریختن رنگها و ارائه ی تصویر سیاه در صفحه نمایش هم نشان دهنده خرابی این قطعه هستند.

برای رفع مشکلات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو یا هر برند دیگری در این شرایط، باید این قطعه را ترمیم و یا تعویض کرد. گیر کردن تصویر، باد کردن و خال زدگی چیپ گرافیک، بوق زدن هر دو سمت خازن های سرامیکی smd دور تا دور چیپ در تست سلامت چیپ، ایجاد خطوط افقی، سفید و یا مات شدن صفحه نمایش، ریست شدن و نمایش ارور Blue Screen  بعد از نصب درایور گرافیک و نمایش تصویر به رنگ آبی هم مشکلات دیگر کارت گرافیک هستند. حتی گاهی امکان ترمیم این بخش وجود ندارد و تیم تعمیرات لپ تاپ LENOVO اقدام به تعویض کارت گرافیک با نمونه جدید می کنند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو

گاهی مشکلات صفحه نمایش لپ تاپ به گونه ای است که ناچار به تعویض ال سی دی هستیم. اما در چه شرایطی باید ال سی دی لپ تاپ لنوو تعویض شود ؟ ضربه خوردن یکی از عواملی است که باعث خرابی LCD لپ تاپ می شود؛ زیرا با ضربه خوردن پیکسل های صفحه بهم می ریزد و هم چنین به برد اصلی لپ تاپ صدمه وارد می شود.

علائم رایج خرابی ال سی دی لپ تاپ عبارت اند از: شکستگی و ترک خوردگی در قسمت های مختلف LCD ، تغییر رنگ در یک قسمت ال سی دی ، ایجاد یک نقطه سیاه رنگ بزرگ در یک بخش از LED یا LCD ، ایجاد خطوط افقی یا عمودی به رنگ سیاه در قسمت های مختلف تصویر، سوختگی پیکسل، شکستگی کامل و نداشتن نورو… جهت تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ بهتر است به نمایندگی معتبر تعمیر لپ تاپ Lenovo  مراجعه کرده و  این کار را به متخصصین تعمیر لپ تاپ لنوو بسپارید. اما اگر تعمیرکار لپ تاپ هستید و علاقه مند به یادگیری بیشتر مقاله ی آموزش تعویض ال سی دی لپ تاپ را مطالعه نمایید.

تعمیر مشکلات صفحه نمایش لپ تاپ لنوو

اگر از کاربران لپ تاپ ها باشید ممکن است با مشکلاتی مانند سیاه شدن صفحه نمایش لپ تاپ ، شطرنجی شدن صفحه نمایش ، ارور صفحه ی آبی لپ تاپ لنوو ، به هم ریختگی رنگ ها ، برفکی شدن تصویر لپ تاپ لنوو و… مواجه شده اید. مشکلات مربوط به صفحه نمایش ممکن است مربوط به کارت گرافیک ، سی پی یو ، خرابی فلت ، بک لایت و.. باشد یا این که یک ایراد نرم افزاری موجب بروز مشکل شود.

اما راه حل مشکل چیست؟ کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو ابتدا دستگاه را عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری می کنند. با تشخیص مشکل نسبت به تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ لنوو یا تعمیر سخت افزاری لپ تاپ لنوو اقدام می نمایند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

 یکی از اشکالاتی که ممکن است کاربران لپ تاپ های لنوو با آن مواجه شوند، خرابی کلیدهای لپ تاپ یا همان کیبورد لپ تاپ لنوو است. بروز اشکال در این بخش ممکن است به دلیل ریخته شدن مایعات بر روی کیبورد لپ تاپ، جداشدگی دکمه کیبورد از خار، بروز اشکال در مادربورد، نصب برنامه جدید و در نهایت عدم بروز رسانی درایور صفحه کلید اتفاق بیفتد. خوشبختانه خرابی های پیش امده در کیبورد لپ تاپ، به راحتی قابل تعمیر است و مشکل چندان حادی به شمار نمی‌آید.

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

تعویض کیبورد لپ تاپ لنوو

همان طور که اشاره کردیم در خرابی های رایج کیبورد لپ تاپ ، معمولا دکمه های لپ تاپ کار نمی کنند. این موضوع ممکن است در مورد یک یا چند دکمه اتفاق بیفتد. یا این که ممکن است شاهد تایپ اشتباه حروف باشید. دلیل خرابی کیبورد لپ تاپ منشا سخت افزاری و نرم افزاری دارد. در مشکلات سخت افزاری کیبورد لپ تاپ ، کیبورد دستگاه شما از نظر سخت افزاری آسیب دیده و در حالاتی بعضی از دکمه ها کار نمیکند و در حالاتی هم کل کیبورد از کار می افتد. پس از بررسی لپ تاپ توسط کارشناس ممکن است امکان تعمیر کیبورد وجود داشته باشد و در مواقع نیز ممکن است تنها راه تعویض کیبورد لپ تاپ باشد.

مشکلات نرم افزاری نیز از جمله عدم نصب صحیح ویندوز ، عدم نصب صحیح درایور های لپ تاپ ، به هم ریختن پروگرام بایوس ، آپدیت بایوس و… ممکن است موجب از کارافتادن کیبورد لپ تاپ شوند که پس از عیب یابی توسط کارشناس مشکل کیبورد لپ تاپ لنوو رفع خواهد شد معمولا برای رسیدن به یکی از این دو مورد ، ابتدا قسمت های نرم افزاری را چک میکنیم و پس از کسب اطلاع در مورد صحت کار در بخش نرم افزار ، به سراغ سخت افزار میرویم و مشکل را از آنجا پیگیری میکنیم .

تعمیر مشکل کارت شبکه لپ تاپ لنوو

 اگر کارت شبکه لپ تاپ لنوو شما کار نمی‌کند این احتمال وجود دارد که درایور آن حذف یا دچار مشکل شده باشد. در صورت اطمینان از این مسئله میتوانید اشکال پیش آمده را با بروزرسانی درایور کارت شبکه رفع کنید. (نکته: بدیهی است که در صورت خرابی کارت شبکه لپ تاپ  لنوو  امکان دسترسی به اینترنت جهت بروزرسانی درایور کارت شبکه لپ تاپ وجود ندارد.

در این شرایط، باید درایور مربوطه را از طریق دستگاه دیگری دانلود کنید و توسط یک فلش یا سی دی به دستگاه مورد نظرتان انتقال دهید). در صورت عدم آشنایی با شیوه انجام این کار توصیه می‌شود به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ لنوو مراجعه کرده و نوع اشکال پیش آمده در دستگاه را با کارشناسان آن مرکز درمیان بگذارید.

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

اگر سیستم شما به طور کامل از کار افتاد یا اینکه اصلا روشن نشد، مطمئن باشید که مادربرد آن با مشکل روبه‌رو شده است؛ البته گاهی اوقات هم با خرابی مادربرد، لپ تاپ روشن می‌شود و فن آن به کار می‌افتد اما هیچ تصویری در ال سی دی نمایش داده نمی‌شود یا اینکه چراغ لپ تاپ تا چند ثانیه پس از روشن شدن آن، روشن می‌ماند اما خود به خود خاموش می‌شود.

عوامل متعددی وجود دارند که در خرابی مادربرد لپ تاپ نقش دارند از وارد شدن گرد و غبار به لپ تاپ گرفته تا آبخوردگی، نوسانات برق و … . درصورت بروز هر یک از نشانه‌های خرابی مادربرد لپ تاپ، می‌توانید این سیستم را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو بسپارید تا به صورت تخصصی مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار بگیرد.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو

یکی از رایج‌ترین قطعات لپ تاپ که با مشکل روبه‌رو می‌شود و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد، تاچ پد لپ تاپ است چراکه استفاده زیادی از آن می‌شود به ویژه اگر کاربر از ماوس استفاده نکند. خرابی تاچ پد لپ تاپ موجب می‌شود که این قطعه قادر به تشخیص حرکت و موقعیت انگشت کاربر نباشد و به هیچ یک از دستورات کاربر، پاسخی ندهد.

جالب است بدانید که اکثر اوقات مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری مانند: ویروسی شدن سیستم یا نصب یک بدافزار موجب از کار افتادن تاچ پد لپ تاپ می‌شوند. تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو با بررسی و عیب‌یابی دقیق منشأ بروز مشکل در تاچ پد، مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را به صورت تخصصی برطرف می‌کنند.

تعمیر فلت لپ تاپ لنوو

فلت یکی از قطعات بکاررفته در انواع لپ تاپ است که خرابی آن عموماً به دلیل وارد شدن فشارهای بیش از اندازه به لپ تاپ اتفاق می‌افتد. در ساختار سخت افزاری لپ تاپ، فلت laptop، معمولاً یا از کنار لولا و یا از داخل لولا رد شده است؛ درست از همین روست که این قطعه جزو قطعات حساس و در معرض آسیب لپ تاپ است. زیرا اگر ضربه ای از سمت لولا، به لپ تاپ لنوو وارد شود احتمال اینکه فلت تصویر لپ تاپ خراب شود و یا مادربرد و  LCD آسیب ببیند زیاد است.

خوشبختانه در صورت خرابی فلت لپ تاپ لنوو امکان تعویض و تعمیر این قطعه وجود دارد. خرابی فلت لپ تاپ علائمی دارد که با مشاهده آنها می‌توان به خرابی این قطعه پی برد. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه نیز با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ لنوو قابل دریافت است.

تعمیر فن لپ تاپ لنوو

در صورت بروز اختلال و خرابی در فن، آنچه که مهم خواهد بود دو موضوع است؛ یک آنکه آیا امکان تعمیر این قطعه وجود دارد؟ دیگر آنکه تعمیر این قطعه بصرفه‌تر است یا تعویض آن؟ خوشبختانه فن لپ تاپ قیمت چندانی ندارد و در صورتی که امکان تعمیر آن نباشد، می‌توان با صرف هزینه‌ای اندک، آنرا تعویض کرد. تشخیص این مسئله –یعنی نیاز به تعویض یا تعمیر فن لپ تاپ لنوو- پس از بررسی دستگاه مشخص می‌گردد.

کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ لنوو پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان خواهند گذاشت و در ادامه پس از کسب اجازه از شما، اقدامات مورد نیاز را بر روی دستگاه پیاده می سازند.

تعمیر فن لپ تاپ لنوو

نمایندگی لنوو و مقالات تعمیرگاه تخصصی لنوو

علی‌رغم کیفیت بالای محصولات لنوو ، باید در نظر داشت که کار با این دستگاه هایِ باکیفیت نیز ما را از مراجعه به مراکز تعمیر بی‌نیاز نمی‌سازد، زیرا دستگاه های لنوو نیز به مرور زمان، به سبب استهلاک قطعات و یا عدم استفاده صحیح از دستگاه دچار اشکالات سخت‌افزاری و یا اختلال در سیستم‌ نرم‌افزاری خود می‌شوند. (اگرچه عدم آشنایی کاربران با عملکرد این تجهیزات نیز در وقوع این امر بی‌تأثیر نیست).

بنابراین در این میان آنچه حائز اهمیت بسیار است، مراجعه به یک مرکز مجاز نظیر نمایندگی لنوو جهت انجام تعمیرات است. مراجعه به نمایندگی لنوو به کاربر این اطمینان را می‌بخشد که تعمیرات پیاده شده بر روی دستگاه، منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و شرکتی است و حتی‌الامکان سیستم کیفی دستگاه به همان سطح اولیه باز خواهد گشت. برخی از مطالب و مقالات تعمیرگاه تخصصی لنوو از طریق بخش زیر قابل دسترسی است.

 تعمیرات لپ تاپ لنوو / تعمیر نوت بوک لنوو / تعمیرات نوت بوک لنووتعمیرات لبتاپ لنوو تعمیر لپ تاپ Lenovoتعمیر لپتاپ Lenovo / تعمیر قاب لپ تاپ Lenovo / تعمیر لولای لپ تاپ Lenovo / نمایندگی asus / تعمیر موبایل / تعمیرات لپ تاپ / تعمیرات نوت بوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.