اشتراک گذاری

آموزش نحوه روشن کردن چراغ کیبورد لپ تاپ لنوو

در لپ تاپ هایی که کیبورد آنها به نور پس زمینه مجهز است، می توان با روشن کردن چراغ کیبورد لپ تاپ از این قابلیت استفاده کرد. این ویژگی خصوصا در زمانی که نور محیط کم است بسیار کاربردی است و می توان از آن بهره برد. برای فعال سازی نور کیبورد لپ تاپ باید ابتدا به مدل دستگاه توجه کرد و دید آیا در لپ تاپ مورد نظر این ویژگی وجود دارد یا خیر. علاوه بر این بسته به مدل لپ تاپ ممکن است نحوه روشن کردن نور پس زمینه صفحه کلید متفاوت باشد. در این مقاله از نمایندگی لنوو نحوه روشن کردن چراغ کیبورد لپ تاپ را بررسی می کنیم.

آموزش نحوه روشن کردن چراغ کیبورد لپ تاپ لنوو

آیا امکان روشن کردن چراغ کیبورد لپ تاپ وجود دارد؟

در قدم اول برای استفاده از این ویژگی باید دید که این قابلیت در لپ تاپ وجود دارد یا خیر؟ برای بررسی این مورد دو راه وجود دارد. می توان با سرچ مدل لپ تاپ در اینترنت بررسی کرد که آیا لپ تاپ مورد نظر نور پس زمینه دارد یا خیر. حتی اگر خود کیبورد دستگاه را نیز بررسی کنید می توان متوجه شد که آیا این ویژگی در لپ تاپ وجود دارد یا خیر. معمولا کلید مربوط به نور پس زمینه در ردیف کلیدهای F در صفحه کلید قرار گرفته است.

نحوه روشن کردن نور کیبورد لپ تاپ لنوو

همان طور که گفته شد باید برای روشن کردن این ویژگی در لپ تاپ به مدل دستگاه توجه کرد. فعال سازی نور کیبورد لپ تاپ لنوو را می توان با فشردن کلیدهای میانبر روی صفحه کلید لپ تاپ انجام داد. این کلیدهای ترکیبی معمولا کلیدهای Fn + Spacebar است. البته ممکن است در برخی از مدل لپ تاپ ها نیز برای روشن کردن چراغ کیبورد لپ تاپ باید یک سری تنظیمات را انجام داد. این تنظیمات در هر یک از مدل لپ تاپ های لنوو متفاوت است و باید به برند و مدل دستگاه در این خصوص توجه کرد.

3 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.