جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

لپ تاپ لنوو بهتر است یا ایسوس؟ لپ تاپ لنوو بخریم یا ایسوس؟

لپ تاپ لنوو بهتر است یا ایسوس؟ یکی از سوال هایی است که همراه توسط کاربران لپ تاپ مطرح شده است. مطمئناً شما هم تمایل دارید یک لپ تاپ جدید بخرید و به این دلیل که تعریف زیادی از لپ تاپ‌های لنوو و ایسوس شنیده‌اید در حال مطالعه این مطلب هستید. هر چند که پاسخ به این سوال که لپ تاپ asus بهتر است یا Lenovo؟

خیلی کار سختی است اما تصمیم داریم هر یک از این دستگاه‌ها را از جوانب مختلف با یکدیگر مقایسه کنیم تا به این نتیجه برسیم که کدام یک از این لپ تاپ‌ها در طراحی، کیفیت ساخت، خدمات پس از فروش، ویژگی‌های سخت‌افزاری و … حرف اول را می‌زند و نسبت به دیگری برتری دارد. هر چند که هر یک از لپ تاپ‌های ایسوس و لنوو از جوانب مختلف دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند.

لپ تاپ لنوو بهتر است یا ایسوس؟ لپ کلام

  • مسئله تفاوت در کیفیت ساخت لپ تاپ‌های ایسوس و لنوو بسیار جزئی می‌باشد و متناسب با نوع هر یک از مدل‌های این لپ تاپ‌ها تغییر می‌کند.
  • قیمت اکثر مدل‌های لپ تاپ لنوو نسبت به لپ تاپ‌های ایسوس با کانفیگ (مشخصات سخت‌افزاری) مشابه کمتر است.
  • لپ تاپ‌های لنوو و ایسوس هر دو در زمینه لپ تاپ‌های گیمینگ، لپ تاپ‌های حرفه‌ای، لپ تاپ‌های کاری، لپ تاپ‌های معمولی و همه کاره، لپ تاپ‌های سبک وزن، لپ تاپ‌های لمسی، لپ تاپ‌های باریک و … از مدل‌های متنوعی برخوردارند.
  • لپ تاپ‌های لنوو نسبت به لپ تاپ‌های ایسوس با گارانتی‌های مختلف و با قیمت‌های متفاوت روانه بازار می‌شوند.
  • لپ تاپ‌های لنوو در زمینه طراحی بدنه از طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی برخوردار هستند اما در مقابل لپ تاپ‌های ایسوس از نظر مواد و متریال در طراحی متنوع هستند.
  • کارایی هر یک از مدل‌های لپ تاپ لنوو و لپ تاپ ایسوس بستگی به کانفیگ یعنی مشخصات سخت‌افزاری آن‌ها دارد. با این وجود هر یک از مدل‌های لپ تاپ‌های لنوو و ایسوس متناسب با کانفیگی که دارند از کارایی منحصر به فردی برخوردار هستند.
لپ تاپ لنوو بهتر است یا ایسوس؟

نمایندگی فروش بهترین و جدیدترین لپ‌ تاپ‌های لنوو

درصورتی که تمایل دارید یکی از مدل‌های لپ تاپ لنوو را خریداری کنید اما دقیقاً نمی‌دانید که کدام یک از مدل‌های این دستگاه متناسب با نیاز و بودجه‌ای است که شما دارید علاوه‌بر اینکه می‌توانید مطلب “راهنمای خرید لپ تاپ” را مطالعه کنید می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی فروش لپ تاپ لنوو مراجعه کنید تا کارشناسان این مرکز به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

کارشناسان نمایندگی رسمی لپ تاپ لنوو نه تنها متناسب با نیاز و بودجه‌ای که شما دارید بهترین مدل لپ تاپ لنوو را به شما معرفی می‌کنند بلکه خدمات فروش این دستگاه را به همراه خدمات پس از فروش ویژه شامل: گارانتی، عیب‌یابی، سرویس، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ لنوو را به شما ارائه می‌دهند.