جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

خرید لپ تاپ لنوو مخصوص بازی

بازی با لپ تاپ یکی از لذت بخش ترین کارهایی ست که جامعه به واسطه ی تکنولوژی به آن دست یافته است. این لذت تا جایی پیش رفته است که خیلی از کمپانی ها اقدام به ساخت و تولید لپ تاپ هایی قدرتمند مخصوص بازی کرده اند. این تجهیزات برای پشتیبانی از بازی های جذاب و سنگین جدید، نیاز به سخت افزارهایی بسیار قدرتمند و پیشرفته دارد. از آن جا که بسیاری از کاربرها، برای خرید لپ تاپ های گیمینگ یا مخصوص بازی با سوالاتی در خصوص انتخاب محصول مورد نظر خود مواجه میشوند، تلاش کردیم در این مقاله به ارائه ی نکاتی در خصوص راهنمای خرید لپ تاپ مخصوص بازی ، بپردازیم. شما عزیزان میتوانید برای بهره مندی از اطلاعات بیشتر در خصوص این موضوع با مشاوران و راهنمایان ما در نمایندگی فروش و تعمیرات لپ تاپ لنوو تماس حاصل کنید.

خرید لپ تاپ لنوو مخصوص بازی

از گرافیک لپ تاپ مخصوص بازی چه میدانیم ؟

یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعاتی که کیفیت و قدرت آن ، لازمه ی یک لپ تاپ مخصوص بازی است، گرافیک به کار رفته در دستگاه است. پردازنده ی گرافیکی روی لپ تاپ مخصوص بازی معمولا در کلاس 1 یعنی بالاترین کیفیت ممکن مورد استفاده قرار میگیرد. تاثیر این پردازنده در کیفیت بازی به اجرا در آمده به قدری بالا و محسوس است که از مهم ترین نکات در خرید لپ تاپ مخصوص بازی در نظر گرفته میشود. در این بین نقش سایر قطعات مانند سی پی یو نیز از اهمیت برخوردار است. چنانچه شما هم قصد خرید لپ تاپ مخصوص بازی را داشته باشید، توجه کنید که پردازنده ی گرافیکی آن حداقل از نوع GDDR باشد و از حافظه ی 4 گیگابایت بهره مند باشد. در ادامه به سایر فاکتورهای مهم و تاثیر گذار به هنگام خرید لپ تاپ مخصوص بازی ، خواهیم پرداخت.

اهمیت سی پی یو به هنگام خرید لپ تاپ مخصوص بازی

علاوه بر قدرت و کیفیت پردازنده ی گرافیکی لپ تاپ ، مشخصات سی پی یو یا پردازنده از دیگر فاکتورهایی ست که لازم است به هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که میدانید، پردازنده ، بخش و هسته ی اصلی در تمامی دستگاه های دیجیتال است که برنامه ریزی و انجام تمامی کارهای دستگاه را بر عهده دارد. در صورتی که لپ تاپ مورد نظر به  پردازنده قوی برای انجام کارها مجهز نباشد، شما نمی توانید برنامه ها یا نرم افزارهای مختلفی نظیر بازی را روی آن ها نصب کنید و به طور حتم به هنگام اجرای آن ها، مدام با هنگی و کندی دستگاه مواجه می شوید.

توصیه میشود به هنگام خرید لپ تاپ مخصوص بازی ، به تعداد هسته، سرعت پردازش، حافظه ی کش، توان و قدرت پردازش و … توجه کافی داشته باشید. هسته یکی از اصلی ترین اجزای CPU در لپ تاپ است که در لپ تاپ های معمولی ۲ و در لپ تاپ های حرفه ای مانند لپ تاپ های گیمینگ ۴ عدد است.

اهمیت حافظه یا رم در خرید لپ تاپ مخصوص بازی

از دیگر فاکتورهای موثر در خرید لپ تاپ مخصوص بازی ، حافظه یا رم است. البته این ویژگی در تمامی دستگاه های دیجیتال مشخصه ی بسیار مهمی است که بر عملکرد دستگاه تاثیر بسیار زیادی می گذارد. ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که قدرت حافظه ی به کار رفته در لپ تاپ ، چه تاثیر مستقیم و غیر مستقیمی بر عملکرد دستگاه دارد ؟ تصاویر، کنتراست، رنگ ها، کارهای گرافیکی و بازی ها برای اینکه بتوانند در سریع ترین حالت ممکن در دسترس پردازنده قرار بگیرند، باید ابتدا در حافظه رم ذخیره شوند. براساس راهنمای خرید لپ تاپ مخصوص بازی بهترین حافظه برای این نوع از لپ تاپ ها DDR4 است.

نمایندگی فروش و تعمیرات لپ تاپ لنوو

نمایندگی فروش و تعمیرات لپ تاپ لنوو ، همانطور که از نامش پیداست ، به ارائه ی خدمات و سرویس های مرتبط با فروش و تعمیر انواع لپ تاپ لنوو میپردازد. کارشناسان و متخصصان به همراه مشاوران فروش فعال در واحدهای مختلف نمایندگی لنوو در تهران، آماده ی ارائه ی سرویس های تعمیر و بازیابی و همچنین مشاوره های مورد نیاز در خصوص خرید لپ تاپ های لنوو هستند. این مجموعه، در شعب مختلفی در تهران، کرج و شهرستان ها به فعالیت می پردازد و برای کلیه ی این خدمات گارانتی معتبر در نظر گرفته است.