جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات Desktop لنوو

تعمیرات Desktop لنوو یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی لنوو است که با همکاری تیمی از برجسته ترین مهندسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار تعمیر و ترمیم انجام می‌پذیرد. نیروی انسانی فعال در این مرکز به دلیل آشنایی با جدیدترین روشهای تعمیرات Desktop لنوو و در اختیار داشتن مجموعه‌ای از به‌روزترین تجهیزات، قادر به عیب یابی صحیح و رفع تمامی عیوب سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در این دستگاه هستند.

مرکز تعمیرات Desktop لنوو به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای در ارائه خدمات تعمیر و ترمیم با قیمت‌های تضمین شدۀ شرکتی دارد. این مرکز به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان از به‌روزترین و متعهدترین مراکز ارائه‌ تعمیرات Desktop لنوو می‌باشد که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است؛ دلیل این امر پایبندی این مرکز به اصول و قواعدی است که در بسیاری از مراکز دیگر نادیده گرفته شده و توجهی به آن‌ها نمی‌گردد.

تعمیر دسکتاپ لنوو در محل

خدمات تعمیر دسکتاپ لنوو

تعویض پردازنده desktop لنوو

برای تعویض پردازنده desktop لنوو آنچه که نیاز خواهید داشت، یک نمونه پردازنده مشابه و سازگار با دستگاه‌تان است. البته در برخی شرایط می‌توان مدل پردازنده متفاوتی را خریداری کرد. در این صورت می‌بایست پیش از اقدام به خرید از سازگاری مادربرد با سایر قطعات دستگاه مطمئن گردید. پس از تهیه پردازنده مناسب تنها کاری که باید انجام شود باز کردن برخی از قطعات جهت رسیدن به پردازنده و در نهایت تعویض پردازنده کامپیوتر لنوو است. پس از تعویض پردازنده، فن و سایر قطعات را نصب کنید و قاب دسکتاپ را ببندید.

در حین این کار از محکم بودن گیره‌ها ممطئن شوید. البته باید توجه داشت که تعویض دسکتاپ یک کار تخصصی است و بهتر است توسط کارشناسان تعمیرات desktop لنوو انجام شود. در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که خرابی‌های دیگری در سایر بخش‌های دسکتاپ ایجاد شده و اختلالاتی در عملکرد دیگر قطعات دستگاه به وجود آید.

تعمیر فن دسکتاپ لنوو

یکی دیگر از قطعاتی که ممکن است در desktop های لنوو نیازمند تعمیر گردد، فن است. فن بکاررفته در دسکتاپ های لنوو همانگونه که می‌دانید وظیفه‌ی خنک‌سازی قطعات و فضای داخلی این دستگاه را برعهده دارد. در صورت خرابی فن و بی‌توجهی به تعمیر این قطعه، احتمال افزایش دمای قطعات و سوختن آنها وجود دارد. بنابراین در صورت خرابی و از کارافتادگی فن بهتر است هر چه سریع‌تر، فن معیوب را با یک نمونه اورجینال و سالم تعویض کنید.

خوشبختانه تعویض فن desktop لنوو کار چندان پیچیده‌ای نیست و شما می‌توانید با مشاهده ویدئوهای آموزشی مرتبط با این کار، خودتان آن را انجام دهید. در صورتی که دانش این کار را ندارید بهتر است با کارشناسان ما در مرکز تعمیر desktop لنوو تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. سرویس‌های تخصصی مرتبط با desktop های لنوو به صورت سرویس در محل نیز قابل دریافت است.

نمایندگی لنوو و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی لنوو همگام با افزایش عرضه و تقاضای محصولات این کمپانی خوش‌نام، تمامی تلاش و توان خویش را به‌کار بسته تا در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران و علاقمندان این برند چه در بخش فروش و چه در بخش خدمات پس از فروش- ثابت‌قدم و مستحکم باشد. نمایندگی لنوو در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران لنوو از دو بازوی توانمند خویش کمک گرفته است؛ بازوی نخست نمایندگی لنوو کارشناسان بخش فروش هستند که با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی درخواست های کاربران هستند و از ارائه هیچ اطلاعاتی در زمینه هر یک از محصولات لنوو به مشتریان گرامی دریغ نمی‌کنند.

بازوی افتخارآمیزِ دیگر نمایندگیِ لنوو کارشناسان تعمیر هستند که به دلیل برخورداری از دانش فنی مورد نیاز قادر به رفع و ترمیم غالب عیوب و ایرادت ایجاد شده در تولیدات کمپانی لنوو هستند. کارشناسان تعمیر در نمایندگی لنوو، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات سازگار و متناسب با هریک از محصولات لنوو، توانایی آن را دارند تا در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به تعمیر و ترمیم محصولات لنوو بپردازند. نمایندگی لنوو در راستای ارائه هر چه تخصصی تر خدمات، اقدام به پارت بندی مراکز فعال خویش نموده است از اینرو شما کاربران گرامی می بایست بسته به محصول و دستگاه خویش، پارت مربوطه را انتخاب نموده و به آن مراجعه نمایید. واحدهای فعال در نمایندگی لنوو در بخش زیر معرفی شده اند.

تعمیرات لنوو و اخبار مرتبط

دارندگان و کاربران دستگاه‌های لنوو پیش از تحویل دستگاه خود به هریک از مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات لنوو از مجاز بودن آن مرکز و تخصص کادر آن اطمینان حاصل نمایند. این هشدار از آن‌روست که گزارش هایی از سوی صاحبان دستگاه‌ها مبنی بر خرابی دوچندان دستگاه‌ آنها پس از تعمیر در مراکز غیرمجاز صورت گرفته است. بعلاوه مشاهده شده که در بسیاری از مراکز غیرمجاز، قطعات بی هیچ دلیلی با قطعات فِیک و تقلبی تعویض می‌گردد؛ این در حالی است که گاهاً نیازی به تعویض قطعه نبوده و دستگاه قادر به ادامه‌ی کار با همان قطعات اورجینال بوده است.

به منظور پیشگیری از چنین رویدادهایی، بهتر است در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی، دستگاهِ خود را جهت تعمیر به مراکز مجاز تعمیرات لنوو و نمایندگی‌های مجاز بسپارید. مرکز تعمیرات لنوو ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات مرتبط با محصولات لنوو است و در این حوزه از همکاری زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان تعمیرات بهره می برد. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات لنوو را شامل می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات مرکز تعمیرات لنوو در این مرکز حضور یابید و دستگاه معیوب خویش را همراه با ضمانت و گارانتی تعمیر نمایید. بخشی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات لنوو مرتبط با حوزه خبر و رویدادهای لنوو است که از طریق بخش زیر در اختیار علاقمندان و کاربران لنوو قرار می گیرد.

تعمیرات Desktop لنوو و مقالات مرتبط

تعمیرات Desktop لنوو با توجه مدلهای گوناگون ارائه شده از این محصول، نیازمند حضور کارشناسانی است که ضمن آشنایی با ساختار خاص هر سری از Desktop لنوو به ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن‌ها نیز مسلط باشند؛ تسلط و آشنایی با ساختارهای گوناگون و ویژگی‌های منحصربه‌فرد هریک از این محصولات، سبب می‌گردد تا کارشناسانِ تعمیر قادر به عیب‌یابی صحیح دستگاه و به تبع آن ارائه بهترین راهکار جهت رفع اختلالات ایجاد شده در Desktop لنوو گردند.

تعمیرات Desktop لنوو در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بسیاری از Desktop لنوو و حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی تعمیرات Desktop لنوو تجربه و تخصص مورد نیاز جهت رفع تمامی اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این دستگاه‌ها را کسب نموده‌اند. تعمیرات Desktop لنوو در این مرکز با دقت، سرعت، کیفیت و ضمانت انجام می پذیرد و شما کاربران گرامی می توانید از حصول نتیجه پس از اتمام عملیات تعمیر Desktop لنوو مطمئن باشید.

کارشناسان تعمیر کامپیوتر لنوو مطالبی را تحت عنوان مقالات گردآوری کرده و در وب سایت رسمی این مرکز قرار داده اند تا راهگشای برخی از مشکلات همکاران و علاقمندان در حوزه تعمیرات و فروش لنوو باشند. در این مقالات مطالبی مرتبط با تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه های لنوو و مواردی از این دست گنجانده شده اند.

محصولات لنوو

کمپانی لنوو با نام کامل  Lenovo Group Limitedدر سال ۱۹۸۴ در چین تأسیس شد و در حال حاضر شعبه مرکزی آن در شهر پکن قرار دارد. نام لنوو از ترکیب دو واژه‌ی Legend به معنای افسانه و Novo به معنای جدید است. شرکت Lenovo  این اسم را از سال ۲۰۰۳ برای خود انتخاب کرد و برای برندسازی مجدد و شناساندن نام Lenovo به مردم دنیا هزینه‌ای بالغ بر ۳۲ میلیون دلار متحمل شد. این شرکت چینی پس از تأسیس، همکاری خود را با شرکت مهندسی IBM در امریکا آغاز کرد.

محصولات عرضه‌شده توسط این کمپانی عبارتند از لپ‌تاپ، تب‌لت، گوشی موبایل لنوو، ورک‌استیشن، تلویزیون‌های هوشمند، کامپیوترهای سرور، پرینتر، نرم افزارهای مدیریت آی‌تی و لوازم جانبی الکترونیکی. این شرکت با تولید دوربین دیجیتال، موبایل و تجهیزات شبکه محدوده محصولات خود را توسعه بخشیده است. ورک‌استیشن، تلویزیون‌های هوشمند، پرینتر، کامپیوترهای سرور، نرم‌افزار مدیریت آی‌تی، لوازم جانبی الکترونیکی و .. محصولات دیگر این کمپانی خوش‌نام می‌باشند که اگرچه در بازارهای داخلی کشور ما چندان مطرح نیستند اما از کیفیت قابل قبول و مناسبی برخوردارند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی بیشتر با دیگر محصولات لنوو به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات Desktop لنوو و پاسخگویی به پرسش های کاربران

شاید این پرسش، ذهن شما را نیز به خود مشغول ساخته باشد که به واقع، مشخصات یک مرکز مجاز و فعال در زمینه ارائه خدمات تعمیرات Desktop لنوو کدامند. یک مرکز مجاز در زمینه تعمیرات Desktop لنوو می‌بایست ضمن بهره‌مندی از کارشناسان زبده و متخصص، دارنده پیشرفته‌ترین ابزارآلات مبتنی بر استانداردهای بین‌المللی تعمیر Desktop باشد؛ بعلاوه این مرکز می‌بایست نسبت به تمامی خدمات ارائه شده توسط کارکنان خویش متعهد بوده و به عبارتی تعمیرات انجام شده توسط کارشناسان مرکز را ضمانت نماید. نمایندگی لنوو در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات Desktop لنوو را با تیمی از باتجربه ترین مهندسان تعمیرات Desktop لنوو راه اندازی نموده است.

این واحد با بهره گیری از تجربه بیست ساله در امر تعمیرات سخت افزاری و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه خدمات دسکتاپ را با قطعات کامپیوتر لنوو به صورت اورجینال و با قیمت مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می دهد. همچنین تیم تعمیرات نرم افزاری این مرکز، با دارابودن آرشیو کامل Firmware کلیه خدمات نرم افزاری را با هزینه مصوب به مشتریان عزیز ارائه می کند. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به هر یک از تعمیرات Desktop‌ لنوو به این مرکز مراجعه کرده و بالاترین سطح کیفی خدمات را دریافت دارید. کارشناسان حاضر در این مرکز به صورت حضوری و غیرحضوری پاسخگوی تمامی پرسش های شما کاربران گرامی خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.