جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو

تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه است که متقاضیان آن می توانند با حضور در نمایندگی لنوو و مراجعه به پارت تعمیر آل این لنوو از آن برخوردار گردند. تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو در این مرکز با عیب یابی صحیح دستگاه و شناسایی علت اشکالات پیش آمده در آن آغاز می گردد و با تعمیر و سرویس همه جانبه دستگاه پایان می یابد.

از این رو، آنچه که دارنده دستگاه در نهایت دریافت می کند، آل این وانی بی‌عیب و نقص است که نه تنها اشکالات پیش آمده در آن مرتفع گشته است بلکه به دلیل سرویس ها و گردگیری های مناسب، کیفیت آن دوچندان شده است.

مدیریت مرکز تعمیرات صفحه نمایش  All in one لنوو کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را به دلیل اطمینان از سطح تسط و مهارت کارشناسان و مهندسان خویش گارانتی و ضمانت نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که تا زمان حصول نتیجه رضایت‌بخش در کنار شما خواهد بود.

مرکز تخصصی تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو

اگرچه دارندگان این دستگاه می توانند با حضور در این مرکز تخصصی ترین سرویس های ترمیم، ارتقاء، بهسازی و تعمیر آل این وان لنوو را دریافت نمایند لیکن آنچه که در تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو، دغدغه بسیاری از مراجعان محترم بوده است، تضمین کارکرد دستگاه پس از پایان یافتن عملیات تعمیر است.

به عبارتی دیگر بسیاری از مراجعان خواستار آنند تا از سوی تعمیرگاه، این تضمین به آنان داده شود که اشکالات پیش آمده در دستگاه به طور کلی برطرف شده اند و یا آنکه اگر با اتمام تعمیر، دستگاه مجدداً با اشکالی مواجه شود، تعمیرگاه نسبت به تعمیر آن متعهد باشد.

خوشبختانه این مسئله مورد تأکید مدیریت مرکز تخصصی تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو بوده است و در این مرکز تمامی خدمات مرتبط با این محصول به همراه گارانتی ارائه می گردد. به علاوه این تضمین داده می شود که در صورت بروز اشکال مجدد در آل این وان، کارشناسان ما متعهد به دریافت دستگاه و رفع اشکالات پیش آمده در آن هستند.

تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو

خدمات تخصصی مرکز تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو

 • بررسی و کنترل اجزای آل این وان لنوو شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال در مرکز تعمیرات ALL IN ONE
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • تعمیر تمامی مشکلات مربوط به صفحه نمایش آل این وان لنوو
 • تعمیر کارت گرافیک ALL IN ONE در مرکز تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو
 • تعمیرات صفحه نمایش ال ای دی آل این وان لنوو
 • تعمیرات صفحه نمایش ال سی دی آل این وان لنوو
 • تعمیر و سرویس انواع صفحه نمایش آل این وان در مرکز تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو
 • بررسی همه جانبه صفحه نمایش آل این وان لنوو به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف
 • بررسی همه جانبه صفحه نمایش آل این وان لنوو به منظور پیگشیری از کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …

تعویض و تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو

تشخیص این موضوع که صفحه نمایش آل این وان، قابل ترمیم است یا خیر، نیاز به بررسی کامل دستگاه و تعیین سطح خرابی دارد. در صورتی که مشکل پیش آمده در صفحه نمایش جزیی و قابل رفع باشد، تعمیرکاران مرکز تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر آن را پیاده می سازد.

اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، صفحه نمایش معیوب و از کار افتاده، تعویض می شود. در تعویض صفحه نمایش آل این وان لنوو، وجود یک مانیتور جانبی و سالم (که عموماً از اوراق کردن دستگاه های از کار افتاده و معیوب دیگر به دست می آید) ضروری است.

در هر حال مدیریت مرکز تعمیر صفحه نمایش آل این وان Lenovo کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را به دلیل اطمینان از سطح تسط و مهارت کارشناسان و مهندسان خویش گارانتی و ضمانت نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که تا خدمات ارائه شده تا زمان حصول نتیجه رضایت‌بخش ادامه خواهد داشت.

نکات مهم در استفاده از آل این وان لنوو

آنچه که بیشترین تأثیر در خرابی صفحه نمایش آل این وان لنوو ‌و سایر قطعات این دستگاه را دارد، گرمای بیش از اندازه است. گرمای تولید شده توسط قطعات آل این وان لنوو به دلیل فشردگی ساختار این دستگاه، گاهاً بیش از اندازه بوده و سبب استهلاک و خرابی این دستگاه می باشد.

رعایت برخی نکات در زمان کار با آل این وان سبب می گردد تا خرابی این دستگاه کمتر شده و نیاز به تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو و سایر قطعات آن نیز کاهش یابد. برخی نکات مهم جهت پیشگیری از تولید گرمای بیش از اندازه توسط ALL IN ONE عبارتند از:

 1. آل این وان خود را در محیطی استفاده کنید که دارای تهویه هوای خوب و دمای مطبوع باشد. این امر سبب می گردد تا هوا آزادانه در میان قطعات این دستگاه جاری باشد.
 2. تلاش نمایید تا حتی المقدور، اطراف دستگاه را عاری از گرد و غبار نگه دارید.
 3. توجه داشته باشید که فضای جلوی دریچه های دستگاه خالی باشد تا تهویه هوای دستگاه به درستی انجام شود.
 4. از اجرای برنامه های بیش از اندازه به صورت همزمان خودداری کنید.
 5. از اجرای برنامه های سنگین که نیاز به پردازش بالا دارند خودداری کنید. زیرا این کار سبب فعالیت بالای دستگاه و تولید حرارت بیش از اندازه می شود.
Lenovo All in one

شما کاربران گرامی در صورت نیاز به مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی بیشتر می توانید به مرکز تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو مراجعه نمایید. کارشناسان ما در این بخش به دلیل واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه های آل این وان بر ساختار این دستگاه ها مسلط بوده و قادر هستند تا جدیدترین متدهای موجود را -جهت حفظ و نگهداری از دستگاه و کار با آن- در اختیار شما قرار دهند.

تعمیرات لنوو

نمایندگی لنوو ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم محصولات شرکتی است که در قیاس با دیگر برندهای موجود در بازار، افراد کمتری با آن آشنایی دارند؛ به‌عبارتی دیگر نام لنوو در ایران همانند برندهای سامسونگ، لنوو و… شناخته شده نیست و حتی گاهی برخی به اشتباه آن را جزو برندهای دست‌پایین به شمار می‌آورند.

اگر شما نیز چنین تصوراتی در مورد برند لنوو دارید بهتر است تمامی آن‌ها را کنار بگذارید؛ بد نیست بدانید که برند لنوو در شمار چهار شرکت برتر تولید کننده لپ‌تاپ می‌باشد و لپ‌تاپ‌های این شرکت به ظاهر عالی، کانفینگ فوق‌العاده و البته قیمت مناسب شناخته شده‌اند.

نمایندگی لنوو در ایران جهت ارائه تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات لنوو فضای خویش را به پارت های متعددی تقسیم نموده است. در هریک از پارت های مذکور، سرویس ها و خدمات مرتبط با یکی از محصولات لنوو نظیر خدمات مرتبط با تعمیر صفحه نمایش آل این وان لنوو به مراجعان ارائه می گردد. واحدهای تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی می گردند.

محصولات لنوو
سوالات متداول لنوو
اخبار لنوو
مقالات لنوو