جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

علت تصویر نداشتن آل این وان لنوو چیست؟

تصویر نداشتن آل این وان لنوو به دلایل متعددی اتفاق می افتد. اگر شما نیز با این سوأل مواجه هستید که چرا آل این وان لنوو تصویر ندارد؟ با ما همراه باشید تا علت های چندگانه این مشکل را بررسی کنیم. همانطور که می دانید آل این وان یک کامپیوتر همه کاره می باشد که تمامی قطعات آن در مانیتور قرار گرفته اند. این موضوع سبب شده تا کاربر نیازی به داشتن کیس جداگانه نداشته باشد و فضای کمتری را برای قرار دادن یک دستگاه کامپیوتر اختصاص دهد. گاهی ممکن است هنگام استفاده از دستگاه، تصویری از مانیتور به نمایش درنیاید.

این موضوع در ابتدای امر باعث نگرانی کاربر شده و او را از ادامه کار با کامپیوتر محروم می کند. برخلاف کامپیوترهای معمولی که مانیتور از کیس جدا می باشد، در آل این وان، صفحه نمایش و کیس در هم ادغام شده که همین موضوع باعث می شود در صورت مواجه شدن با مشکلاتی نظیر تصویر نداشتن دستگاه، قطعات مختلفی مورد بررسی قرار گیرد. برای شناخت دلایل تصویر نداشتن مانیتور آل این وان با ما همراه باشید تا ضمن توجه به این موضوع، راه های پیش رو برای حل این مشکل را نیز بررسی کنیم.

تصویر نداشتن آل این وان لنوو

بررسی دلایل تصویر نداشتن آل این وان لنوو

به طور کلی در پخش و نمایش تصاویر در آل این وان، قطعات مختلفی نقش دارند که شامل ال سی دی، کابل رابط یا فلت و گرافیک می شوند. بنابر این بروز مشکل در هر یک از این بخش ها می تواند باعث قطع تصویر و یا اختلال در پخش تصاویر شود. ال سی دی مهمترین بخش مانتیور می باشد که تصاویر در آن به نمایش گذاشته می شوند. چنانچه مانیتور آل این وان تصویر نداشته باشد ممکن است یکی از دلایل آن خرابی ال سی دی باشد.

برای کسب اطمینان از خرابی ال سی دی می توانید دستگاه را به وسیله کابل به مانیتور دیگری متصل کنید، در این صورت اگر تصاویر قابل دریافت باشند احتمالاً مشکل از ال سی دی یا کابل انتقال تصویر می باشد. در بخش سخت افزاری دستگاه، یکی از بخش هایی که با تصویر در ارتباط است، گرافیک می باشد. تجربه نشان داده یکی از دلایل تصویر نداشتن آل این وان لنوو، وجود مشکل در گرافیک بوده است. گرافیک با دریافت اطلاعات مربوط به تصویر، آنها را پردازش کرده و به مانیتور می فرستد. چنانچه گرافیک بسوز و یا از جای خود کنده شود، پخش تصاویر در آل این وان مختل می شود.

رفع مشکل تصویر نداشتن آل این وان لنوو

برای رفع مشکل آل این وان، در مرحله اول باید دلیل آن شناسایی شود. چنانچه مشکل ناشی از دلایل فوق باشد باید ال سی دی، کابل رابط و گرافیک مورد تعمیر قرار گیرند. البته تشخیص این امر بستگی به نظر کارشناسان تعمیر آل این وان دارد. اما به طور کلی برای رفع مشکل تصویر نداشتن آل این وان لنوو، تمامی قطعات فوق مورد بررسی قرار می گیرند و در صورتی که هر یک از آنها خراب شده باشد، با تعمیر و تعویض آنها مشکل برطرف خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با تعمیرات آل این وان می توانید مقالاتی نظیر تعمیر کارت گرافیک آل این وان لنوو را مطالعه نمایید. با توجه به اینکه کدام قسمت آسیب دیده باشد، هزینه تعمیر و تعویض قطعات متفاوت خواهد بود.

نمایندگی رسمی لنوو

نمایندگی رسمی لنوو ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه های لنوو می باشد. این مجموعه با چند شعبه در تهران، کرج و شهرستان ها در تمامی ایام هفته و در هر ساعت از روز آماده پاسخگویی به سوألات و درخواست های شما کاربران گرامی می باشد. نمایندگی لنوو توانسته است با گردآوری زبده ترین تکنسین های فنی و پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیرات لوازم الکترونیکی، تخصصی ترین و باکیفیت ترین خدمات را به کاربران ارائه کند. نظرسنجی های برگزار شده نشان می دهد میزان رضایت مندی مشتریان از خدمات این مرکز بسیار بالا می باشد. این امر همت مضاعف نمایندگی لنوو را برای ارتقای کیفی خدمات خود به همراه داشته است.