جستجو کردن
Close this search box.

نمایندگی لنوو در شهرستان ها

نمایندگی لنوو در شهرستان ها با تیمی از مجرب‌ترین و زبده ترین مهندسان، ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات لنوو به کاربران محترمِ ساکن در تمامی شهرستانهاست. کاربران شهرستانی محصولات لنوو می توانند از طریق تماس با نمایندگی لنوو درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم دستگاه های خویش را ثبت نمایند.

پس از ثبت درخواست، کارشناسان این مرکز در اولین فرصت با صاحبان دستگاه معیوب تماس گرفته و روند دریافت خدمات را به اطلاع آنها می رسانند. این امکان نیز فراهم گشته تا در صورت نیاز، کارشناسان ما به شهرستان مرود نظر اعزام گشته و خدمات مورد نیاز را در محل ارائه نمایند.

نمایندگی لنوو در شهرستان ها

ارسال کالا به نمایندگی لنوو در شهرستان ها

متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی لنوو در شهرستان ها به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که در محصولات این شرکت پدید آمده‌اند. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو در شهرستان ها می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید. نمایندگی لنوو در شهرستان ها با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان لنوو عرضه دارد.

مراحل ارسال کالا به نمایندگی رسمی لنوو در شهرستان ها

 • بسته بندی قطعه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در قطعه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی قطعه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ارسالی
 • ارسال قطعه به نمایندگی لنوو در شهرستان ها
 • ارسال شماره رسید ( شماره پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی لنوو در شهرستان ها (نگهداری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد مرکز تعمیر لنوو در شهرستان پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال قطعه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل

خدمات پس از فروش لنوو در شهرستان‌ها

خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها شامل تعمیر، فروش، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات کلیه دستگاه‌های لنوو است. کاربران محصولات لنوو می‌توانند تخصصی‌ترین سرویس‌ها و خدمات پس از فروش مورد نیاز خود را از طریق تماس با نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها دریافت نمایند. در صورت تماس با نمایندگی لنوو پیشنهاد می‌شود ضمن معرفی دستگاه خود نوع اشکال پیش آمده در آن را با کارشناس مربوطه مطرح نمایید.

بعلاوه در صورتی که پیش از این، اقداماتی جهت تعمیر بر روی دستگاه پیاده شده، آنها را با کارشناس مربوطه درمیان گذاشته و ثبت نمایید. کارشناسان ما در حین تماس، فرآیند دریافت، تعمیر و تحویل کالا را برای شما شرح داده و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دارند. ویژگی قابل توجه نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد.

درباره نمایندگی لنوو در شهرستان‌ها

مدیریت نمایندگی لنوو در شهرستان ها بروزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده است تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با بالاترین سطح کیفی به هموطنان گرامی عرضه گردد. حضور «کارشناسان متخصص» و «امکانات پیشرفته» در نمایندگی لنوو سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی به متقاضیان ارائه گردد و این مجموعه، در طول سالهای اخیر، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران برای دریافت خدمات مرتبط با فروش و تعمیرات لنوو گردد.

در نمایندگی تعمیرات لنوو در شهرستان ها تمامی قطعات با ضمانت اورجینال بودن و با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌گردند. نمایندگی لنوو در شهرستان ها از مصرف کالاهای تقلبی و کارکرده در حین عملیاتِ تعمیر خودداری کرده که این امر ضامن کیفیت دستگاه شما پس از تعمیر خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در رابطه با خدمات ارائه شده در این مرکز از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی لنوو تماس بگیرید و تخصصی ترین پرسش ها و راهنمایی های ممکن را دریافت کنید.

واحد های تعمیرات نمایندگی لنوو

باتوجه به تماس های مکرر کاربران شهرستانی و اظهار نگرانی این عزیزان از نبود مرکزی مجاز و استاندارد جهت تعمیرات لنوو در شهرستان ها، برآن شدیم تا امکانات لازم جهت دریافت دستگاه های معیوب از شهرستانها را فراهم آوریم.

در طی دو سال اخیر این امکان در نمایندگی لنوو در شهرستان ها فراهم گشته است تا شما کاربران گرامی ساکن هر یک از شهرهای کشور عزیزمان که هستید بی هیچ نگرانی دستگاه خود را به نمایندگی لنوو ارسال کرده و پس از طی روند تعمیرات آن را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید.

برتری نمایندگی لنوو در شهرستان ها صرفه‌جویی در زمان و هزینه، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر، و در نهایت تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو بر اساس نرخنامه مصوب و شرکتی به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. واحدهای تخصصی تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

محصولات نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در شهرستان ها خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی تولیدات این برند را به دو شیوه به شما کاربران گرامی ارائه می دارد:

1.شما کاربران گرامی می توانید از طریق تماس با کارشناسان حاضر در نمایندگی لنوو در شهرستان ها درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر در محل را ثبت نمایید. با ثبت این درخواست، کارشناس تعمیرات لنوو پس از انجام هماهنگی های لازم به شهر شما اعزام گشته و خدمات مورد نیاز را ارائه می دارد.

این شیوه بیشتر برای تولیداتی استفاده می گردد که به دلیل حجم و ابعاد بالا امکان جابحایی آنها دشوار و دردسرساز است. (جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

2.شیوه دیگر آن است که کاربران گرامی با انجام هماهنگی لازم دستگاه معیوب خود را به نمایندگی لنوو در شهرستان ها ارسال کرده و از این طریق صحت و سلامت دستگاه خود را بازیابند.

در این روش دستگاه شما در نمایندگی لنوو در شهرستان ها تعمیر گشته و پس از انجام هماهنگی های مورد نیاز برای شما ارسال می گردد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

مقالات نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در شهرستان ها به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و حضور کارشناسان زبده در مجموعۀ خود، قادر به رفع و تعمیر تمامی مشکلات و اختلالاتی است که ممکن است به هر روی در دستگاه های لنوو ایجاد گردند. کادر فنی تعمیرات لنوو علاوه بر حضور در دوره‌ای تخصصی تعمیر، ملزم به دریافت نوین‌ترین مدارک و گواهینامه‌های معتبر نیز می‌باشند.

تعمیرات صورت گرفته در نمایندگی لنوو در شهرستان ها محدود به محصول خاصی نیست و تمامی دستگاه‌های لنوو اعم از موبایل، تبلت، لپ‌ تاپ، آل این وان و… را شامل می‌گردد. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر برخی از مقالات تعمیرگاه تخصصی لنوو را دریافت نمایید.

مطالب مفید

نمایندگی تعمیرات تبلت /نمایندگی اپل /نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی برادرنمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو /نمایندگی کونیکا مینولتا/نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ /نمایندگی تعمیرات موبایل /نمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی /نمایندگی رسمی ریکو /نمایندگی رسمی سامسونگ / نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرامرکز سخت افزار ایران /نمایندگی مجاز لنوو