جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

افزایش سهم لنوو در فروش تبلت

شرکت لنوو با روند رو به رشدی که از آغاز سال جاری میلادی از خود نشان داده، توانسته است رتبه شماره سه در فروش محصولات تبلت در جهان را به خود اختصاص دهد.افزایش سهم لنوو در فروش تبلت

بر اساس تحقیقات انجام شده در بازار محصولات IT، مشخص گردید که شرکت لنوو روند قابل توجهی را در عملکرد فروش تبلت در بازار جهانی به دست آورده است. افزایش ۳٫۱ درصدی فروش تبلت های لنوو، نشان دهنده رویکرد افزایشی این شرکت در به دست آوردن سهم بازار جهانی است. این شرکت نسبت به سال گذشته نیز رشد ۲ درصدی در فروش محصولات تبلت را به دست آورده است.
همچنین در این گزارش عنوان شده که شرکت لنوو قدرت اول فروش تبلت در آسیا، اقیانوسیه، اروپا و آفریقا است. این شرکت توانسته با تنوع طراحی و قیمت های مناسب نسبت به سایر برندها، به این عنوان دست یابد. شایان ذکر است لنوو جزء محدود برندهایی است که تبلت های خود را با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز روانه بازار می کند. در حالیکه سایر برندها تنها بر روی یک سیستم عامل تمرکز دارند.
از نمونه های موفق این شرکت می توان به سری های یوگا (Yoga) اشاره کرد که هم به صورت اندرویدی و هم به صورت ویندوزی به فروش می رسند.
شرکت های اپل و سامسونگ در رتبه اول و دوم این گزارش قرار دارند. اما به نظر می رسد لنوو با به کارگیری فناوری های جدید و همچنین تنوعی که در محصولات خود به کار گرفته است بتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد.

افزایش سهم لنوو در فروش تبلت

افزایش سهم لنوو در فروش تبلت / نمایندگی انحصاری لنوو / نمایندگی انحصاری محصولات لنوو / تنها نمایندگی لنوو / نمایندگی انحصاری لنوو در ایران / نمایندگی انحصاری لپ تاپ لنوو / نمایندگی انحصاری فتوکپی لنوو / نمایندگی انحصاری دستگاه کپی لنوو / افزایش سهم لنوو در فروش تبلت / نمایندگی انحصاری تلویزیون لنوو / نمایندگی انحصاری لنوو در تهران / نمایندگی انحصاری تعمیرات لنوو / نمایندگی انحصاری تعمیر لنوو / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی محصولات لنوو / افزایش سهم لنوو در فروش تبلت /  نمایندگی رسمی لنوو در ایران / نمایندگی رسمی لنوو در تهران / نمایندگی رسمی تعمیرات لنوو / نمایندگی رسمی تعمیر لنوو / نمایندگی رسمی لپ تاپ لنوو / نمایندگی رسمی فتوکپی لنوو / افزایش سهم لنوو در فروش تبلت / نمایندگی رسمی دستگاه کپی لنوو / نمایندگی رسمی تلویزیون لنوو /  نمایندگی اصلی لنوو / نمایندگی اصلی محصولات لنوو /  نمایندگی اصلی لنوو در ایران / نمایندگی اصلی لنوو در تهران / نمایندگی اصلی تعمیرات لنوو / نمایندگی اصلی تعمیر لنوو / نمایندگی اصلی لپ تاپ لنوو / افزایش سهم لنوو در فروش تبلت