جستجو کردن
Close this search box.

محصولات نمایندگی مجاز لنوو

محصولات نمایندگی مجاز لنوو ، عبارتند از محصولاتی که توسط  کمپانی لنوو عرضه شده اند. محصولات این کمپانی عبارتند از لپ‌تاپ، تب‌لت، گوشی موبایل لنوو، ورک‌استیشن، تلویزیون‌های هوشمند، کامپیوترهای سرور، پرینتر، نرم افزارهای مدیریت آی‌تی و لوازم جانبی الکترونیکی. این شرکت با تولید دوربین دیجیتال، موبایل و تجهیزات شبکه محدوده محصولات خود را توسعه بخشیده است. هم‌اکنون لپ‌تاپ لنوو محصولی است که از میان دیگر تولیدات این شرکت محبوبیت بیشتری یافته و زمینۀ محبوبیت و شهرت این کمپانی را فراهم آورده است.

لپ‌تاپ‌های لنوو پابه‌پای رقیبان سرشناس و مطرح خود در حال خودنمایی در بازارهای جهانی هستند و مشتاقان خاص خود را دارند. از میان مدل‌های معروف لپ‌تاپ می‌توان به Z500 و G580 اشاره کرد که در زمان ورود به بازار طرفداران بسیاری یافتند. در زمینه عرضه‌ی گوشی موبایل نیز شرکت لنوو عزم خود را جزم ساخته است تا در کنار دیگر برندهای موجود در بازار قابلیت‌های خود را در زمینه گوشی‌های موبایل لنوو برای مشتریان به نمایش بگذارد و از این طریق نامی در عرصه‌ی تجاری برای خود دست‌و پا کند.

محصولات نمایندگی مجاز لنوو

انواع محصولات نمایندگی مجاز لنوو

انواع محصولات نمایندگی مجاز لنوو در این صفحه معرفی شده  و در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت . شرکت لنوو در تولید محصولات مختلف فعالیت دارد . همان گونه که اشاه نمودیم لپ تاپ های لنوو از جمله لپ تاپ های پرطرفدار کاربران می باشند. محصول بعدی موبایل لنوو است که آن نیز طرفداران خاص خود را دارد. از جمله دیگر محصولات لنوو می توان به :  تبلت‌های اندرویدی این شرکت اشاره نمود که در بازارهای دنیا با نام Ideatab شناخته می‌شوند؛ نوع دیگر تبلت‌های لنوو، تبلت‌های ویندوزی با نام تجاری Thinkpad هستند که در قیاس با مورد پیشین به دلیل برخورداری از معماری x8 قیمت گران‌تری دارند.

ورک‌استیشن، تلویزیون‌های هوشمند، پرینتر، کامپیوترهای سرور، نرم‌افزار مدیریت آی‌تی، لوازم جانبی الکترونیکی و .. محصولات دیگر این کمپانی خوش‌نام می‌باشند که اگرچه در بازارهای داخلی کشور ما چندان مطرح نیستند اما از کیفیت قابل قبول و مناسبی برخوردارند.

معرفی محصولات نمایندگی مجاز لنوو

 معرفی محصولات نمایندگی مجاز لنوو ، شامل معرفی ویژگی های فنی و مشخصات ظاهری محصول مورد نظر می باشد. همچنین کارشناسان نقاط قوت و ضعف هر محصول را به شما می آموزند.  کارشناسان زبدۀ حاضر در مرکز تعمیرات لنوو  به دلیل آشنایی با تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصولات لنوو ، قادر هستند تا بخشی از علمی‌ترین و تخصصی‌ترین اطلاعاتِ مورد نیازِ پیش از خرید را در اختیار شما قرار دهند. آگاهی از چنین اطلاعاتی، به شما این امکان را می‌دهد تا انتخابی معقول‌تر و هوشمندانه‌تر داشته باشید.

برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی لنوو عبارتند از: انجام مشاوره‌های تخصصی جهت آشنایی با هریک از محصولات لنوو، معرفی ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هریک از محصولات لنوو، دریافت کاتالوگ و بروشورهای معرفی محصول، فرصت کار با برخی از محصولات لنوو و….. .