جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

سرویس در محل کامپیوتر Lenovo

سرویس در محل کامپیوتر Lenovo، یکی از خدمات ویژه ی نمایندگی لنوو است که برای کاربران پر مشغله بسیار کاربردی می باشد. به واسطه ی راه اندازی این سرویس، آن دسته از کاربرانی که به هر دلیل امکان مراجعه ی حضوری به مرکز تعمیرات را ندارند، می توانند شاهد تعمیر تخصصی رایانه ی خود در منزل و یا محل کارشان باشند.

لازم به ذکر است تعمیرکارانی که به محل مورد نظر اعزام می شود، دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه ی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر هستند. لذا شما کاربران گرامی در صورت استفاده از سرویس در محل کامپیوتر Lenovo می توانید از ترمیم محصول خود به شکل حرفه ای اطمینان کامل داشته باشید. در ادامه، توضیحات بیشتری را در مورد این سرویس به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

سرویس در محل کامپیوتر Lenovo

ویژگی های سرویس در محل کامپیوتر Lenovo

به عنوان یکی از اصلی ترین ویژگی های سرویس در محل کامپیوتر Lenovo، باید به فعالیت افراد متخصص در این سرویس اشاره نمود. از آنجا که ارائه ی خدمات بی نقص و اصولی به کاربران، یکی از دغدغه های اصلی مدیریت نمایندگی لنوو می باشد، برای خدمات سرویس در محل از مجرب ترین تکنسین ها دعوت به عمل آمده است. این افراد، دوره های رسمی سخت افزار و نرم افزار را در آموزشگاه های معتبر پشت سر گذاشته و دارای مهارت بالایی در امر تعمیرات کامپیوتر لنوو می باشند. لذا تسلط بالایی بر بخش ها و قطعات کامپیوتر لنوو داشته و می توانند این محصول را به بهترین شکل در محل مورد نظر کاربر تعمیر نمایند.

دیگر ویژگی سرویس در محل کامپیوتر Lenovo، بهره مندی دانش روز دنیا در زمینه ی ترمیم رایانه می باشد. با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری های به کار رفته در کامپیوتر، تعمیرات این دستگاه نیازمند استفاده از دستگاه ها و برنامه های پیشرفته و جدید می باشد. همکاران ما ضمن اشراف به این مساله، کلیه ی ابزارآلات و برنامه های مدرن را با خود به منزل کاربر برده و کامپیوتر لنوو را مطابق با استانداردهای روز دنیا بررسی و تعمیر می نمایند.

خدمات سرویس در محل کامپیوتر Lenovo

خدمات گسترده ای در سرویس در محل کامپیوتر Lenovo به کاربران ارائه می گردد که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • تعویض و ارتقاء سخت افزاری کامپیوتر Lenovo
 • تعمیرات نرم افزاری در سرویس در محل کامپیوتر Lenovo
 • بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر لنوو در محل
 • ارتقاء و نصب ویندوز کامپیوتر لنوو تحت نظارت کاربر
 • ویروس کشی کامپیوتر در سرویس در محل کامپیوتر Lenovo
 • رفع مشکلات بوت در کامپیوتر لنوو
 • تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر لنوو در محل
 • بررسی و ترمیم مادربرد کامپیوتر لنوو در محل مشتری
 • تعمیر تخصصی کارت گرافیک کامپیوتر لنوو در حضور کاربر
 • رفع مشکلات سخت افزاری هارد کامپیوتر Lenovo
 • تعمیر کارت صدای رایانه های لنوو در محل
 • ترمیم قطعات جانبی کامپیوتر لنوو در منزل

تعویض قطعات در سرویس در محل کامپیوتر لنوو

همانطور که اطلاع دارید، کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن از قطعات متعددی تشکیل شده اند که آسیب های آنها، منجر به بروز مشکلات جدی در عملکرد سیستم خواهد شد. در برخی شرایط، آسیب به وجود آمده در این قطعات به اندازه ای است که امکان تعمیر آنها وجود ندارد. در این صورت، باید قطعه ی معیوب با یک نمونه ی جدید تعویض شده و به این ترتیب، مشکل رایانه برطرف گردد.

سرویس در محل کامپیوتر Lenovo امکانی را فراهم آورده که تعویض قطعات این دستگاه نیز در محل مورد نظر کاربر انجام شود. به این ترتیب، مجموعه ای از قطعات یدکی اورجینال، با توجه به نوع مشکل رایانه، توسط تیم تعمیراتی به محل منتقل می شود. همکاران ما با تکیه بر مهارت و تخصص خود، اقدام به جایگزینی قطعه ی معیوب نموده و تعمیر کامپیوتر لنوو را از این طریق میسر می سازند.

واحد تعمیرات کامپیوتر Lenovo

اگر در عملکرد هریک از بخش های سخت افزاری یا نرم افزاری کامپیوتر لنوو خود با مشکل مواجه شدید، از طریق واحد تعمیرات کامپیوتر Lenovo می توانید نسبت به تعمیر این محصول اقدام نمایید. همکاران ما در این واحد، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدید ترین متدهای تعمیراتی روز دنیا، اقدام به بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه شما می نمایند.

تعمیر و یا تعویض قطعات انواع مدل های رایانه در این واحد، توسط تکنسین های مجرب و دارای تخصص انجام می گردد. به واسطه ی این ویژگی ها، می توانید کامپیوتر خود را مثل روز اول از همکاران ما تحویل بگیرید. لازم به ذکر است برای کاربرانی که امکان مراجعه به واحد مذکور را ندارند، سرویس در محل کامپیوتر Lenovo نیز راه اندازی شده است.

نمایندگی لنوو

از طریق مراجعه و یا برقراری تماس با نمایندگی لنوو، می توانید انواع خدمات مربوط به هریک از محصولات این کمپانی را دریافت دارید. همکاران ما در این مرکز، با تکیه بر تخصص و تجربه ی بالای خود در زمینه ی فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش، برای جلب رضایت شما کاربران گرامی تلاش می کنند.

لذا می توانید اطمینان داشته باشید که خدمات ارائه شده در بخش های مختلف نمایندگی lenovo، در سطح مطلوبی از کیفیت قرار دارند. برای خرید و یا رفع مشکلات هریک از انواع کامپیوتر، لپ‌تاپ، گوشی و تبلت، تجهیزات جانبی، پاوربانک، فلش مموری و سایر محصولات لنوو خود، می توانید به این مرکز مراجعه نموده و از خدمات ویژه ای همچون مشاوره های تخصصی بهره مند شوید.

واحد تعمیرات لنوو

واحدهای تعمیرات لنوو، به منظور ترمیم تخصصی انواع محصولات این شرکت راه اندازی شده اند. در این واحدها، ابزارآلات و دستگاه هایی وجود دارد که می توان آنها را به روزترین نمونه های موجود دانست. مهندسین مجرب در هریک از واحدها، با بهره گیری از این تجهیزات، دستگاه دارای مشکل را عیب یابی و تعمیر می نمایند. در صورت بروز هرگونه نقص و مشکل در هریک از محصولات لنوو خود اعم از: گوشی، تبلت، دوربین، لپ تاپ، تلویزیون و… می توانید به واحدهای تعمیرات لنوو مراجعه نمایید