اشتراک گذاری

علت نخواندن سیم کارت در تبلت لنوو چیست؟

ارور “No SIM Card” برای همه ما آشناست. همانطور که خودتان هم می‌دانید این ارور نشان می‌دهد که دستگاه شما نتوانسته است سیم کارت را شناسایی کند. شاید فکر کنید که ارور No SIM Card تنها برای موبایل‌هاست در صورتی که این ارور می‌تواند در هر دستگاهی که سیم کارت می‌خورد نمایش داده شود مانند تبلت. به همین جهت تصمیم داریم این ارور را در تبلت لنوو بررسی کنیم و علت نخواندن سیم کارت در تبلت لنوو به اضافه راهکارهای عملی برای رفع این مشکل را به شما توضیح دهیم. پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

علت نخواندن سیم کارت در تبلت لنوو + راهکار

علت نخواندن سیم کارت در تبلت لنوو

نحوه استفاده از خدمات تعمیر تبلت لنوو در نمایندگی لنوو

اگر از کاربران تبلت لنوو هستید و با مشکلات رایج تبلت مواجه شده‌اید و برای برطرف کردن آن نیاز به خدمات عیب‌یابی و تعمیر تبلت لنوو دارید می‌توانید از سه طریق از خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت لنوو استفاده کنید. اولین راه مراجعه حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز است. دومین راه ارسال تبلت معیوب شده به شعبه مرکزی نمایندگی لنوو در تهران است تا پس از دریافت توسط تعمیرکاران این مرکز مورد تعمیر قرار بگیرد.

آخرین راه هم این است که با نمایندگی رسمی لنوو تماس بگیرید و درخواست اعزام کارشناس به درب منزل خود را بدهید. در این صورت کارشناس مربوطه به درب منزل شما اعزام شده، تبلت معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیرات نمایندگی لنوو منتقل می‌کند. پس از اتمام پروسه عیب‌یابی، تعمیرات و تست تبلت لنوو این دستگاه به کارشناس مربوطه تحویل داده شده و او نیز تبلت شما را مانند روز اول بدون هیچ مشکلی درب منزل به شما تحویل می‌دهد.