جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چگونه می‌توان حساب های کاربری چندگانه در تبلت ساخت؟

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که به همراه افراد دیگر، از یک تبلت استفاده می‌کنند، بد نیست بدانید که در تبلت های امروزی، -همانند آنچه که در کامپیوتر نیز اتفاق می‌افتد- می‌توان محیط های کاربری متعددی را تعریف کرد.

تعریف محیط‌های کاربری متعدد کمک می‌کند تا هر کاربر بتواند محیط کاربری خاص خود را داشته و به اطلاعات شخصی خود، حساب های پست الکترونیکی و برنامه‌های دلخواهش دسترسی داشته باشد. پس اگر تبلت لنوو خود را دست دیگر کاربران هم می‌دهید و یا از تبلت دیگران استفاده می‌کنید – می‌توانید با استفاده از این قابلیت محیط کاربری مختص به هر کس را تعریف نمایید.

چنین قابلیتی کمک می‌کند تا کاربران حریم خصوصی خود را داشته باشند و در عین اینکه سخت‌افزار به کار رفته یکی است، هر کس می‌تواند به حساب گوگل، صندوق‌های پست الکترونیکی و سایر امکانات و داده‌های شخصی خود دسترسی داشته باشند. در بخش‌ ” آموزش تعمیر تبلت لنوو ” روش فعالسازی حساب های کاربری چندگانه در تبلت را آموزش خواهیم داد.

حساب های کاربری چندگانه در تبلت

چگونه می‌توان حساب های کاربری چندگانه را فعال کرد؟

در این بخش شیوه فعالسازی حساب های کاربری چندگانه در تبلت لنوو را با شما کاربران گرامی به اشتراک خواهیم گذاشت. پیش از شروع ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که آموزش ارائه شده مربوط به تبلت های اندوریدی است. ضمن آنکه این قابلیت تنها در تبلت های اندرویدی وجود دارد و در گوشی‌های تلفن همراه اندوریدی نمی‌توان از آن استفاده کرد.

برای شروع به صفحه‌ی تنظیمات ابزار اندرویدی تبلت لنوو خود بروید و در زیر دسته‌بندی «ابزار» بر روی قسمت مربوط به «تنظیمات کاربران» ضربه بزنید. حالا بر روی دکمه‌ی «افزودن کاربر» که در بالای صفحه قرار دارد، ضربه زده و یک حساب کاربری جدید بسازید. بد نیست بدانید که سیستم تبلت، به طور خودکار نخستین حساب کاربری ایجاد شده در خود را به عنوان «مالک» (Owner) شناسایی کرده و در نظر خواهد داشت.

این حساب کاربری چیزی شبیه به حساب ادمین (Administrator) در رایانه‌های شخصی به شمار می‌رود. امکاناتی که حساب کاربری مالک یا (Owner) دارد آن است که می‌تواند اطلاعات سایر کاربران را پاک و یا حذف کند؛ این در حالی است که سایر کاربران و حساب های کاربری ایجاد شده، تنها می‌توانند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند و نمی‌توانند دخل و تصرفی در اطلاعات حسابی داشته باشند که ادمین دستگاه است. .

استفاده از حساب های کاربری چندگانه در تبلت چگونه است؟

استفاده از حساب های کاربری چندگانه در تبلت لنوو بلافاصله پس از فعال‌سازی قابلیت حساب های کاربری چندگانه امکان پذیر است. در صورتی که این مرحله را -یعنی فعال‌سازی قابلیت حساب های کاربری چندگانه – را طی کردید، می‌توانید با ضربه زدن بر روی آیکونی که در پایین صفحه‌ی اندروید قرار دارد، به حساب های کاربری چندگانه در تبلت خود بروید و مرتباً میان آنها حرکت کنید.

در صورتی که یک کاربر، کلمه‌ی عبور خاصی را برای محیط خود تعریف کرده باشد، این کار سبب می‌گردد تا افراد غیر مسئول به اطلاعات و محتوای شخصی او دسترسی نداشته باشند. برای «خروج» از محیط کاربری نیز کافی است صفحه‌ی تبلت لنوو را قفل کنید یا اجازه دهند خود به خود پس از گذشت زمان قفل شود.

با رجوع به صفحه‌ی قفل شده کاربران می‌توانند به دیگر محیط‌های کاری دسترسی پیدا کرده و وارد آنها شوید. کاربران تبلت های امروزی می‌توانند حساب های کاربری خود را از طریق بخش «کاربران» در قسمت «تنظیمات» تبلت به طور کامل مدیریت نمایند – یعنی آیکون اصلی حساب کاربری خود را تغییر داده، نام آن را عوض کنند و یا حساب های کاربری چندگانه در تبلت بسازند – از این گذشته، می‌توانند «اطلاعات مالک تبلت» یا همان (Owner) را نیز تعیین سازند.

نمایندگی مجاز لنوو

نمایندگی مجاز لنوو یکی از مجموعه‌های فعال و پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات Lenovo در ایران است که فعالیت خود را همزمان با ورود محصولات این برند به کشور، آغاز کرده است. این مجموعه در طول سالهای اخیر تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص دو حوزه تعمیر و فروش گماشته است تا موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خود گردد.

نمایندگی مجاز لنوو در ایران بهترین مکان برای مراجعه افرادی است که یا قصد خرید یکی از دستگاه های لنوو را دارند و یا آنکه دستگاه مورد استفاده‌شان در طول روزهای اخیر به دلیل خرابی نیازمند تعمیر شده است. متقاضیان این دو سرویس یعنی -خرید یا تعمیرات لنوو- می توانند با مراجعه به این مرکز خدمات مربوطه را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با فروش محصولات لنوو در فروشگاه مرکزی لنوو و خدمات مرتبط با تعمیر در مرکز تعمیرات لنوو قابل دریافت است.