جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چگونه برای لپ تاپ لنوو رمز بگذاریم؟

شاید تاکنون برایتان پیش آمده باشد که لپ تاپ خود را به اجبار در محیطی ترک کرده باشید و از این که شخصی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند، نگران شوید. یا ممکن است گاهی نخواهید کسی جز خودتان، بتواند با سیستم شما کار کند. تمام موقعیت های این چنینی با گذاشتن یک رمز عبور یا پسورد برای لپ تاپ قابل حل می باشد. لپ تاپ های مدرن کمپانی لنوو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما می توانید به راحتی برای دستگاه خود پسورد قرار دهید. البته در فرآیند رمزگذاری لپ تاپ لنوو و سایر سیستم ها همواره به این موضوع نیز توجه کنید که پسورد باید به گونه ای انتخاب گردد که نه آن قدر ساده و قابل حدس باشد و نه آن قدر پیچیده که فراموش شود. با مطالعه ی این مطلب از نمایندگی لنوو و دنبال کردن مراحل پیش رو می توانید پسوردی را برای دستگاه خود قرار دهید.

رمزگذاری لپ تاپ لنوو

رمزگذاری لپ تاپ لنوو در ویندوز 10

ممکن است رمزگذاری لپ تاپ لنوو در ویندوز 10 کمی با دیگر نسخه های ویندوز تفاوت داشته باشد. چنانچه ویندوز مورد استفاده ی شما 10 است، جهت رمز گذاشتن برای لپ تاپ Lenovo مراحل زیر را طی نمایید:

  • روی دسکتاپ کلیک کنید و وارد گزینه ی Settings شوید.
  • گزینه ی Sign-in-options را پیدا کرده و کلیک کنید.
ایجاد پسورد لپ تاپ در ویندوز 10
  • در این مرحله از رمز گذاری لپ تاپ لنوو، گزینه ی Change your account password نمایش داده می شود که باید روی گزینه Change که گزینه ی زیرین آن است، کلیک نمایید.
  • پسورد مورد نظرتان را وارد کرده و تایید کنید.

به این ترتیب با روشن کردن دوباره لپ تاپ، باید پسورد را وارد کنید تا بتوانید وارد سیستم شوید.

رمزگذاری لپ تاپ لنوو در ویندوز 7 و 8

روش رمزگذاری لپ تاپ لنوو در صورت استفاده از ویندوز 7 و یا ویندوز 8 براساس مراحل زیر شکل می گیرد.

  • وارد control panel شوید.
  • در کنترل پنل، روی گزینه ی User Account کلیک کنید.
رمزگذاری لپ تاپ در ویندوز 7 و 8
  • گزینه یCreate a Password For Your Account را انتخاب کنید.
  • در صفحه ی باز شده، رمز خود را در دو نوار اول وارد کنید.
رمزگذاری لپ تاپ لنوو در ویندوز
  • برای تکمیل فرآیند رمز گذاری لپ تاپ لنوو، باید در نوار سوم، کلمه ای را وارد کنید که در صورت فراموش شدن پسوورد با دیدن آن کلمه، رمزتان را به خاطر آورید.
  • سیستم را ری استارت نمایید.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

لپ تاپ ها در حین استفاده ی چند ساله ممکن است دچار انواع اختلالات سیستماتیک نرم افزاری و سخت افزاری شوند. لپ تاپ های باکیفیت کمپانی لنوو نیز از قاعده مستثنی نبوده و گاهی درگیر مشکلات ساختاری می شوند. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو ضمن بهره مندی از تجهیزات پیشرفته توسط دانش کارشناسان مجرب، تخصصی ترین خدمات تعمیراتی لپ تاپ را به کاربران خود ارائه می کند.

مهارت بالای تعمیرکاران و دقت آنان در فرآیند تعمیر سبب شده تا تمامی عیوب دستگاه براساس استانداردهای جهانی مرتفع گردد. تعمیر مادربرد، تعویض رم، تعمیر بایوس، رفع مشکل روشن نشدن لپ تاپ، تعویض اسپیکر، تعمیر کیبورد و تعمیر صفحه نمایش برخی از خدمات تخصصی قابل ارائه در این مرکز هستند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.