جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی ارائه شده در نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 بد نیست نگاهی به این دستگاه و ویژگی‌های آن داشته باشیم. تبلت Yoga 10 60047 از سری تبلت ‌های «یوگا تب» لنوو است که وجود پایه نگهدارنده کاملاً آن را متمایز از سایر تبلت‌ها ساخته است. اگر از علاقمندان به تبلت های سری یوگا تب لنوو باشید حتما می‌دانید که در این مدل تبلت‌ها، استوانه‌ای قرار داده شده است تا گریپ تبلت را برای کاربر راحت‌تر کند.

تبلت لنوو Yoga 10 60047 در دو اندازه‌ی 8 و 10.1اینچی تولید شده است و هر دو نسخه آن از دقت تصویر 800 × 1280 پیکسل و نسبت تصویر 16 به 10 بهره می‌برند. البته نسخه‌ی 10.1 اینچی این تبلت به دلیل اندازه‌ی بزرگ‌تری که دارد، نسبت به نسخه‌ی 8 اینچی، تراکم پیکسلی کمتری ارائه دارد. به طور کلی ویژگی‌های مثبت این دستگاه را می‌توان در مواردی چون طراحی منحصربه‌فرد و چشم‌نواز، وجود پایه‌ی نگه‌دارنده، شارژدهی مناسب، برورداری از فناوری AnyPen و در نهایت مقرون‌به‌صرفه بودن آن خلاصه کرد.

از سویی دیگر عملکرد نسبتاً متوسط این تبلت را می‌توان به نوعی نقطه ضعف آن به شمار آورد. در بخش‌های آتی سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه که در نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 قابل دریافت است، شرح داده خواهد شد.

نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047

واحد تعمیرات نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047

کاربرانی که قصد تعمیر تبلت لنوو Yoga 10 60047 خود را دارند می‌توانند به نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 مراجعه کرده و سرویس‌های مورد نیاز خود را دریافت نمایند. تعمیر تبلت لنوو Yoga 10 60047 در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که به دلیل حضور در دوره های تخصصی-آموزشی با جدیدترین ترفندهای تعمیر آشنا گشته اند و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه هستند. برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از:

رفع مشکل هنگ کردن تبلت لنوو Yoga 10 60047

 این اتفاق غالباً به دلیل وجود مشکلات نرم افزاری در دستگاه اتفاق می‌افتد. کارشناسان نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 معمولاً برای رفع این اشکال، فلش کردن تبلت را پیشنهاد می‌کنند. این کار پس از طی مراحل عیب‌یابی، شناسایی علت اصلی بروز این اشکال و در نهایت کسب اجازه از صاحب دستگاه اتفاق می‌افتد.

باید توجه داشت که فلش کردن تبلت کلیه اطلاعات ذخیره شده در آن را پاک خواهد کرد. بنابراین کارشناسان تعمیر تبلت لنوو پیش از این کار پیشنهاد به تهیه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات دستگاه را به کاربر خواهند داد.

نصب نشدن نرم افزار در تبلت لنوو Yoga 10 60047

در صورت مواجهه با این اشکال توصیه می‌شود برای نصب نرم افزار بر روی تبلت لنوو، تیک یو اس بی دیباگ در تنظیمات دستگاه فعال شود و بعد اقدام به نصب برنامه گردد. در صورت تداوم اشکال می‌بایست تبلت مورد استفاده را فلش کرد. توجه داشته باشید که در پیش از فلش دستگاه، از اطلاعات مهم موجود در تبلت، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید زیرا فلش کردن تبلت منجر به حذف اطلاعات ذخیره شده در آن می‌گردد.

بنابراین اطلاعات ذخیره شده در دستگاه‌تان را در یک دستگاه امن کپی و ذخیره نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر برای این کار با کارشناسان ما در نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض باتری تبلت لنوو Yoga 10 60047

اگر عمر باتری تبلت لنوو Yoga 10 60047 شما بیش از ۲ سال است و در حال حاضر برای شارژ دستگاه با مشکل مواجه شده است، حدس شما مبنی بر خرابی باتری تبلت چندان هم دور از واقعیت نیست. در صورتی که قصد دارید باتری تبلت را خودتان بررسی کنید، بد نیست بدانید که برخی از باتری‌های معیوب به راحتی قابل تشخیص هستند زیرا متورم می‌شوند و یا مایعی از آن‌ها نشت می‌کند.

اگر علائمی از این قبیل در ظاهر دستگاه مشخص نیست، کاور پشت تبلت خود را برداشته و باتری را از نزدیک بررسی کنید. در صورت شک داشتن به متورم بودن و یا نشت باتری، به نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 مراجعه کنید تا کارشناسان عملکرد باتری دستگاه را چک نمایند و در صورت نیاز اقدام به تعویض یا تعمیر باتری تبلت لنوو نمایند.

تعویض تاچ و ال سی دی تبلت لنوو Yoga 10 60047

شکستگی تاچ و ال سی دی معمولاً به دلیل وارد شدن ضربه های سخت به دستگاه اتفاق می‌افتد. در صورت شکستگی صفحه نمایش دستگاه و نیاز به تعویض آن، نوع صفحه نمایش را مدنظر قرار دهید. چرا که در بعضی از تبلت ها ال سی دی و تاچ به صورت مجزا هستند و در بعضی دیگر از تبلت ها این دو بخش متصل به هم هستند.

اگر تاچ از ال سی دی جدا باشد می‌توان تعویض بخش آسیب دیده را به صورت جداگانه انجام داد اما در مدلهایی که تاچ و ال سی دی به هم وصل باشد در صورت شکستگی یک بخش نیاز است تا هر دو بخش ال سی دی و تاچ تعویض گردد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال نیز با حضور در نمایندگی تبلت لنوو Yoga 10 60047 قابل دریافت است.

نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و فروش انواع تبلت لنوو به متقاضیان است. کاربرانی که قصد تعمیر تبلت لنوو خود را دارند و یا به تازگی تصمیم به خرید یکی از تبلت‌های لنوو را گرفته‌اند، می‌توانند به نمایندگی تبلت Lenovo مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز  خود را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان فروش و تعمیر حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به مراجعان ارائه نمایند.

مراجعان محترم، پس از حضور در نمایندگی تبلت لنوو، بسته به نوع سرویس مورد نیاز، به یکی از دو پارت‌ تعمیر یا فروش راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. نمایندگی تبلت لنوو در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه تمامی تبلت های این برند و در بخش تعمیر بر ارائه تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر تبلت لنوو تمرکز دارد.