نمایندگی  Lenovo

نمایندگی Lenovo تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده کلیه خدمات و سرویس های مورد نیاز به کاربران محصولات لنوو در دو حوزه فروش و تعمیر باشد. نمایندگی Lenovo در بخش فروش عرضه کننده تولیدات لنوو و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بازیابی و تعویض تمامی دستگاه های لنوو است. کاربران و علاقمندان محصولات این برند می توانند با حضور در این مرکز تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت دارند و از مراجعه به سایر مراکز بی نیاز گردند.

نمایندگی Lenovo در این راه از حضور دو بازوی توانمند بهره جسته و افتخارات خویش در این عرصه را مدیون حضور آن‌ها می‌داند. بازوی نخست این مرکز، کارشناسان بخش فروش هستند که با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران محصولات لنوو می باشند و از ارائه هرگونه اطلاعات به مشتریان گرامی دریغ نمی‌کنند. بازوی توانمند دیگرِ  نمایندگی Lenovo کارشناسان تعمیر هستند که به دلیل برخورداری از دانش فنی مورد نیاز قادر به رفع و ترمیم غالب عیوب و ایرادت ایجاد شده در تولیدات لنوو هستند.

نمایندگی lenovo، مرکز تخصصی ارئه دهنده خدمات فروش و تعمیر تولیدات این شرکت به کاربران می باشد. این مرکز، سال ها است که با خدمات متمایز خود، موفق به جلب رضایت و اعتماد کاربران شده است. عرضه جدیدترین محصولات لنوو به صورت اورجینال، ارائه خدمات پس از فروش در سطحی گسترده، تعمیرات تخصصی انواع دستگاه های لنوو، ارائه ضمانت نامه معتبر و فعالیت هایی از این دست را می توان مهم ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی مورد بحث بر شمرد.

همکاری با افراد متخصص و استفاده از ابزار و متدهای نوین موجب شده که خدمات نمایندگی Lenovo در سطحی تخصصی و حرفه ای به کاربران ارائه شود. کارکنان بخش های فروش و تعمیرات lenovo، دوره های تخصصی را در معتبرترین مراکز آموزشی گذرانده و مدارک سطح بالایی را در حوزه کاری خود کسب نموده اند. همراهی این تخصص با تجربه چندین ساله به آنها این امکان را داده است که خدمات مورد نظر را به صورت تخصصی و حرفه ای به کاربران ارائه نمایند. شما کاربران گرامی می توانید برای خرید و یا تعمیر هریک از انواع لپ تاپ، گوشی، تبلت، آل این وان، دسکتاپ و سرور لنوو، به این مرکز مراجعه نمایید.

نمایندگی Lenovo و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی Lenovo همگام با افزایش عرضه و تقاضای تولیدات این شرکت، تمامی تلاش و توان خویش را به‌کار بسته تا در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات –چه در بخش فروش و چه در بخش خدمات پس از فروش- ثابت‌قدم و مستحکم باشد. خدمات Lenovo در این دو حوزه به دست تیمی از خبره ترین و مجرب ترین مهندسان کشور و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ لنوو انجام می پذیرد. اهتمام و پافشاری نمایندگی Lenovo بر رعایت اصول مشتری مدار و حفظ حقوق مشتریان محترم، سبب گشته تا نیروی کار فعال در این مرکز چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات- ملزم به رعایت ضوابط ذیل گردند:

نمایندگی Lenovo

  • رعایت و پیاده سازی اصول مشتری مدار در خدمات و فعالیت های نمایندگی Lenovo
  • ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه فروش و تعمیرات Lenovo
  • پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی تمامی مشتریان و کاربران Lenovo
  • تلاش جهت رعایت اصل «کیفیت خدمات و رضایت مشتری» در تمامی فعالیت های نمایندگی Lenovo
  • ارائه برخی از خدمات تعمیر به صورت تعمیر در محل Lenovo

نمایندگی Lenovo و اخبار این حوزه

ویژگی قابل توجه نمایندگی Lenovo ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از سطح مهارت و دانش تخصصیِ کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است.

مدیریت این مجموعه به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت نیاز به تعمیر و تعویض اجزاء یک دستگاه تمامی قطعات معیوب صرفاً با قطعات اورجینال شرکتی جایگزین گردند. با اتمام عملیات تعمیر، کارشناسان فنی پس از انجام تست‌ های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می ‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی نمایندگی Lenovo ارجاع داده خواهد شد. کاربران گرامی می توانند بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایند. کارشناسان ما با پیگیری اخبار مرتبط، شما را در جریان جدیدترین رویدادها و اتفاقات مرتبط با کمپانی لنوو و محصولات آن قرار می دهند.

نمایندگی انحصاری lenovo / نمایندگی تخصصی lenovo / نمایندگی رسمی lenovo / تعمیرگاه مجاز lenovo / تعمیرگاه تخصصی lenovo / تعمیرگاه اصلی lenovo / تعمیرگاه رسمی lenovo / دفتر تعمیرات lenovo / مرکز خدمات تعمیرات lenovo / مرکز تخصصی lenovo / مرکز رسمی lenovo / مرکز lenovo ایران / مرکز انحصاری lenovo / مرکز مجاز lenovo / تعمیر سخت افزاری lenovo / تعمیرات سخت افزاری lenovo / تعمیر نرم افزاری lenovo / تعمیرات نرم افزاری lenovo / تعمیر تخصصی lenovo / تعمیرات تخصصی lenovo / نمایندگی lenovo در شهرستان ها / نمایندگی  lenovo در شهرستانها / نمایندگی تعمیرات lenovo در شهرستان ها / نمایندگی تعمیرات lenovo در شهرستانها  / آخرین اخبار شرکت lenovo / جدیدترین اخبار تکنولوژی lenovo / آخرین محصولات lenovo

آخرین مدل لپ تاپ lenovo / آخرین مدل تبلت lenovo / آخرین مدل موبایل lenovo / آخرین مدل گوشی lenovo / آخرین مدل مانیتور lenovo / آخرین مدل آل این وان Lenovo / آخرین دسکتاپ Lenovo / آخرین مدل سرور Lenovo  / نمایندگی لپ تاپ lenovo / نمایندگی نوت بوک lenovo / نمایندگی تبلت lenovo / نمایندگی موبایل lenovo / نمایندگی گوشی lenovo / نمایندگی مانیتور lenovo / نمایندگی آل این وان lenovo / نمایندگی آلین وان lenovo / نمایندگی All In One lenovo / نمایندگی دسکتاپ lenovo / نمایندگی کیس lenovo / نمایندگی کامپیوتر lenovo

تعمیرات Lenovo و مقالات مرتبط

مرکز تعمیرات Lenovo پیشرفته ترین و مدرن ‌ترین تجهیزات سازگار با فناوری های دستگاه های Lenovo را در اختیار مهندسان این مجموعه قرار داده است تا بتوانند بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران گرامی ارائه نمایند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات Lenovo پس از کسب گواهینامه های علمی و فنی این حوزه به این مرکز راه یافته‌اند از این رو قادر به ارائه بهترین خدمات در حوزه تعمیر هستند.

در صورتی که شما نیز دارنده یکی از دستگاه‌های Lenovo هستید و در حال حاضر برخی از اجزاء دستگاه دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته، بهتر است جهت ترمیم و تعمیر این دستگاه به یکی از مراکز مجاز و معتبر تعمیرات Lenovo مراجعه نمایید. زیرا عدم مراجعه به یک مرکز مجاز ممکن است تبعات جبران‌ ناپذیری داشته باشید و امکان ترمیم و تعمیر دستگاه را -به دلیل دستکاری ‌های ناشیانه و ناآزموده،- برای همیشه از میان ببرد. کارشناسان ما در این بخش جدیدترین مقالات حوزه تعمیرات Lenovo را گردآوری کرده و در اختیار کاربران قرار داده اند. مطالعه مقالات تعمیرات Lenovo را به کاربران و علاقمندان این برند پیشنهاد می‌نماییم.

محصولات Lenovo

کمپانی لنوو با نام کامل  Lenovo Group Limitedدر سال ۱۹۸۴ در چین تأسیس شد و در حال حاضر شعبه مرکزی آن در شهر پکن قرار دارد. نام لنوو از ترکیب دو واژه Legend به معنای افسانه و Novo به معنای جدید است. شرکت Lenovo  این اسم را از سال ۲۰۰۳ برای خود انتخاب کرد و برای برندسازی مجدد و شناساندن نام Lenovo به مردم دنیا هزینه ‌ای بالغ بر ۳۲ میلیون دلار متحمل شد.

این شرکت چینی پس از تأسیس، همکاری خود را با شرکت مهندسی IBM در امریکا آغاز کرد. محصولات عرضه ‌شده توسط این کمپانی عبارتند از لپ ‌تاپ، تبلت، گوشی موبایل لنوو، ورک ‌استیشن، تلویزیون‌ های هوشمند، کامپیوترهای سرور، پرینتر، نرم افزارهای مدیریت آی‌تی و لوازم جانبی الکترونیکی. این شرکت با تولید دوربین دیجیتال، موبایل و تجهیزات شبکه محدوده محصولات خود را توسعه بخشیده است. کاربران گرامی جهت آشنایی با دیگر محصولات Lenovo به بخش زیر مراجعه نمایند.

|| نمایندگی لنوو || تعمیرات لنوو || مرکز خدمات پشتیبانی لنوو || پشتیبانی lenovo || شرکت lenovo ||

تعمیرات Lenovo و پاسخگویی به پرسشهای کاربران

مرکز تعمیرات Lenovo به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر، توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران خویش ارائه نموده و رضایت آنان را جلب کند؛ از همین‌روست که در طی سال های اخیر نام محصولات لنوو با نمایندگی Lenovo گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی Lenovo بوده است.

خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات لنوو را شامل می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات مرکز تعمیرات لنوو در این مرکز حضور یابید و دستگاه معیوب خویش را همراه با ضمانت و گارانتی تعمیر نمایید. در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در رابطه با خدمات و سرویس های ارائه شده در این مرکز می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

لینک های مفید

نمایندگی تعمیرات تبلت / نمایندگی تعمیر ایسوس / نمایندگی تعمیر اپل / نمایندگی تعمیر ال جی /نمایندگی تعمیر سامسونگ  / نمایندگی تعمیر سونی / نمایندگی تعمیر هوآوی/نمایندگی اپل /نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی برادر / نمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو /نمایندگی کونیکا مینولتا/نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی  / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ /نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات اچ تی سی /نمایندگی تعمیرات سونی /نمایندگی تعمیرات هوآوی

مرکز اپل در ایران /  مرکز ایسوس در ایران  / مرکز ایسر در ایران / مرکز دل در ایران / مرکز اچ پی در ایران / مرکز فوجیستو در ایران / مرکز لنوو در ایران / مرکز سونی در ایران / مرکز سامسونگ در ایرانمرکز هوآوی در ایران / مرکز شارپ در ایران / مرکز کانن در ایران / مرکز کپی در ایران / مرکز توشیبا در ایران / مرکز کونیکا مینولتا در ایران / مرکز ریکو در ایران / مرکز ال جی در ایران/نمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی / نمایندگی رسمی هوآوی / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو /نمایندگی رسمی سامسونگ / نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرا/نمایندگی تعمیرات ال جی / نمایندگی تعمیرات سامسونگ / مرکز سخت افزار ایران /نمایندگی مجاز لنوو